Як позбутися від гостей.

Гість в домі - це радість, застілля і море позитивних емоцій. Але рівно до того моменту, поки господарі не захочуть відпочити в тиші. Якщо на годиннику наближається опівночі, а развеселая компанія все не збирається залишати вашу квартиру, ви можете ненав'язливо посприяти їх догляду.
Інструкція
1
Проявіть турботу про ваших приятелів. Час вже пізніше, скоро закриється метро, ось-ось піде останній автобус. Викликом власноруч подивитися, у скільки відходить потрібний транспорт, запропонуйте зателефонувати чоловіку подруги і попросити її зустріти. Гості, швидше за все, і не помітять, що ви їх випроваджують, зате будуть зворушені турботою.
2
Перестаньте ставити на стіл нові закуски і пляшки. Зі скорботою повідомте гостям, що все закінчилося, попередньо сховавши олів'є в холодильник. Через деякий час почніть збирати зі столу порожню посуд. Натяк зрозумілий - чекати в цьому будинку більше нічого, пора йти.
3
Розкажіть гостям про те, що у вас прихворів дитина, собака другий день мучиться здуттям живота, у акваріумний рибки стрес. Їм усім потрібно тиша і спокій. Тактовні люди при цьому почнуть збиратися, втішаючи вас і бажаючи всім вищезгаданим істотам якнайшвидшого одужання.
4
Попросіть гостей допомогти вам. Приміром, вимити посуд, пропилососити килим, сходити в магазин за покупками, розібрати на дошки шафа, який давно пора викинути. Частина присутніх напевно ретирується, пославшись на термінові справи і пізній час. Решта ж допоможуть полегшити ваш труд.
5
Якщо ви живете з чоловіком або дружиною, підмовив свою другу половинку розіграти невелику виставу. Зімітуйте сварку, не надто бурхливу, без кидання посуду, але з розмовою на підвищених тонах. Збентежені від видовища гості віддадуть перевагу непомітно зникнути.
6
У випадках крайнього нерозуміння натяків з боку гостей позбавите їх елементарних побутових зручностей. Перекрийте воду в зливному бачку, заховайте туалетний папір. Незабаром гості один за іншим усвідомлюють, що ваша квартира стала непридатна для продовження вечора.
7
Ваші гості виявилися стійкими людьми, яким все дарма? Скажіть прямо, що ви втомилися і хочете спати, а завтра вам рано на роботу. Запропонуйте всім розійтися і продовжити посиденьки вже в інший день.