Як роблять тимчасові татуювання.

Тимчасову татуювання найчастіше роблять ті, хто поки не готовий до звичайних тату. Подібний малюнок набагато безпечніше звичайної татуювання, оскільки не травмує шкіру. Зображення можна зробити самостійно, а можна звернутися для цього в тату-салон.
Вам знадобиться
  • - хна;
  • - лимонний сік;
  • - цукор.
Інструкція
1
Для створення тимчасової татуювання найчастіше використовується різнобарвна хна. Втілити досить нескладний сюжет можна і власними руками в домашніх умовах. Найчастіше тимчасові татуювання являють собою невеликі малюнки, які можна розмістити абсолютно в будь-якому місці.
2
Нанести тимчасове татуювання на шкіру можна різними способами. Як правило, для цих цілей використовується трафарет або ж малюнок перекладається на шкіру за допомогою пергаменту, після чого всі лінії зображення з'єднуються за допомогою хни. У тому випадку, якщо татуювання робить недосвідчений художник, найкраще скористатися готовим шаблоном.
3
Хну (в тюбику) можна придбати в магазинах косметики або ж виготовити в домашніх умовах. Необхідно підготувати трафарет. Малюнок за допомогою водорозчинного фломастера наноситься на пергамент, після чого вирізається. Далі знадобиться змастити ділянку, на якій розміститься татуювання, кульковим дезодорантом. Пергамент потрібно прикласти до шкіри, а потім ретельно притиснути. Якщо все зроблено правильно, дезодорант розчинить фарбувальні елементи, і трафарет майбутньої татуювання залишиться на шкірі.
4
Тимчасову татуювання доводять до розуму за допомогою охолодженої фарбувальної пасти, яка наноситься спеціальним шприцом-кульків. На шкіру потрібно буде накласти шаблон, потім ретельно його зафіксувати і розфарбувати фарбами залишилися вільними проміжки. Фарбувальну пасту потрібно буде залишити на шкірі до тих пір, поки вона не висохне, це займе приблизно 8 годин. Потім фарбу потрібно зішкребти з допомогою хустки, вийшов малюнок можна мочити протягом двох днів.
5
Татуювання, зроблена хною на шкірі, може протриматися довше при відповідному догляді. Коли фарба буде сохнути, тату необхідно зволожити сумішшю цукру і лимонного соку, співвідношення має становити 1 до 2. Також потрібно намагатися уникати підвищеного потовиділення (по можливості) і довгого контакту з водою.