Як дістатися з аеропорту Рима.

Італія - заповітна мрія багатьох мандрівників, а Рим - це не тільки столиця Італії, а й серце всієї культурної та історичної частини Європи, тому щорічно туди прагнуть потоки туристів.
Вам знадобиться
  • - готівкові євро, бажано дрібними купюрами;
  • - базове знання англійської (або іншого європейського) мови.
Інструкція
1
Аеропорт Риму «Фьюмічіно», а міжнародні рейси прибувають саме в нього, знаходиться в однойменному містечку і розташований приблизно в 30 кілометрах від історичного центру Риму. Складається він з 3 терміналів: A, B і C. Термінали B і C обслуговують міжнародні лінії, термінал A - тільки внутрішні перельоти. Зазвичай літаки з Росії прибувають в термінал С.
2
Від даного терміналу можна виїхати безліччю способів: на таксі, на автобусі і на поїзді. Найбільш швидким можна назвати поїзд - таким чином, вам вдасться уникнути пробок. З аеропорту «Фьюмічіно» йде експрес «Леонардо да Вінчі» (Leonardo Express), який нескладно відшукати, прямуючи за вказівниками із залу прильоту.
3
Квиток на електричку можна придбати за 11 євро в касі станції Stazione Aeroporto - залізничної станції, розташованої в аеропорту. За півгодини експрес «Леонардо да Вінчі» доставить вас до вокзалу Терміні - центрального вокзалу Риму, звідки можна дістатися в будь-яку точку. Також тут розташована велика кількість недорогих готелів. Електричка ходить двічі на годину, її рух закінчується близько опівночі.
4
Виїхати з аеропорту «Фьюмічіно» можна на автобусах. До ваших послуг дві різні компанії, які здійснюють перевезення трохи різними маршрутами.
5
Автобус першої компанії - SitBusShuttle - слід до вокзалу Терміні з єдиною зупинкою на Via Crescenzo, звідки за кілька хвилин пішки ви можете дістатися до Ватикану. Приємною особливістю цих автобусів є наявність wi-fi зв'язку, що важливо, оскільки дорога займе не менше години при відсутності пробок. Вартість проїзду становить 6 євро на людину.
6
Автобус компанії Cotral слід до вокзалу Тібуртіна із зупинкою біля вокзалу Терміні. Шлях до Терміні також займе близько години і обійдеться в 4,5 євро.
7
Крім того, якщо у вас виникла необхідність виїхати з аеропорту вночі, коли ні електричка, ні автобус не ходять, до вас на допомогу прийдуть таксі. Вартість проїзду від аеропорту до центру міста складає приблизно 50 євро, у нічний час та святкові дні сума буде трохи більше.