"Ганатон": інструкція із застосування.

«Ганатон» - це препарат, що підвищує тонус і моторику шлунково-кишкового тракту. Його застосовують для усунення симптомів хронічного гастриту і як протиблювотний засіб.

Інструкція по застосуванню препарату «Ганатон»

Діюча речовина «Ганатона» - ітопріда гідрохлорид. В одній таблетці міститься 50 міліграмів діючої речовини. Ітопріда гідрохлорид стимулює моторику шлунково-кишкового тракту, прискорює проходження їжі по шлунку і сприяє його спорожнення, надає протиблювотну дію. «Ганатон» застосовують для усунення симптомів хронічного гастриту (або функціональної невиразкової диспепсії), які проявляються болем або дискомфортом у верхній половині живота, почуттям швидкого насичення, здуттям живота, печія, нудотою, блювотою, анорексією. «Ганатон» призначають дорослим до їжі по 1 таблетці (50 міліграмів) 3 рази на день. Рекомендована доза на добу становить 150 мг. Препарат можна придбати за доступною ціною в будь-якій аптеці, в тому числі, зробивши онлайн-заявку. Деякі інтернет-магазини виробляють доставку лікарських препаратів по всій Росії і по Україні.
Кількість препарату може бути знижено з урахуванням віку хворого.

Протипоказання до застосуванню препарату «Ганатон»

«Ганатон» протипоказаний при шлунково-кишковій кровотечі, при непрохідності ШКТ, при перфорації (наскрізному дефекті) стінки шлунка або кишки з виходом вмісту в черевну порожнину. Його не призначають дітям і підліткам до шістнадцяти років, при встановленій підвищеній чутливості до препарату. Застосування «Ганатона» під час вагітності та лактації можливо в тих випадках, коли немає іншого більш безпечного варіанту, а користь лікування для матері вище можливого ризику для дитини.

Побічні дії «Ганатона»

Під час прийому «Ганатона» можуть з'явитися такі побічні дії: головний біль, запаморочення, тремтіння рук, біль у животі, запор, діарея, нудота, підвищене слиновиділення, жовтяниця. Можуть виникнути алергічні реакції на шкірі: почервоніння, висипання, свербіж. У крові може знизитися рівень лейкоцитів і тромбоцитів.
Під час застосування препарату у хворих з глаукомою рекомендується контролювати внутрішньоочний тиск.
Противиразкові кошти не впливають на дію« Ганатона ». При одночасному застосуванні «Ганатона» з диазепамом, варфаваріном, диклофенаком натрію побічних дій від спільного прийому не спостерігалося. Препарати, що використовуються для лікування астми, можуть знизити ефект «Ганатона» .Оскільки «Ганатон» покращує моторику шлунку, він може вплинути на всмоктування інших препаратів, що застосовуються одночасно з ним. Тому потрібно дотримуватися особливої обережності при спільному прийомі з препаратами, що мають низьку терапевтичну ефективність, з препаратами, що діють з уповільненим вивільненням активної речовини і з препаратами, що мають кишковорозчинною оболонкою.