Як відтворити mkv.

mkv - сучасний формат, що представляє собою по суті мультимедійний контейнер. Цей формат створений вітчизняними розробниками і називається Matroska, тобто матрьошка.
Вам знадобиться
  • - працюючий комп'ютер
  • - файл c розширенням .mkv
Інструкція
1
Треба зауважити, що правильний пакет кодеків дозволяє програвати подібні файли практично в будь-якому плеєрі.
2
Але якщо ви не хочете возитися з пошуками потрібного пакету кодеків, скористайтеся одним із наведених нижче безкоштовних плеєрів.
3
Першим у списку йде Guruguru Online Movie Player або GOM Player. Він абсолютно безкоштовний, існує у версіях для комп'ютера, планшета і телефону. Вміє відтворювати потокове відео.
4
Номер два - The KMP Player. Ця програма розроблена корейцями. Дуже зручний і легкий плеєр, вміє відтворювати практично всі формати, дуже простий в установці.
5
Передостаннім у списку йде Light Alloy. Цей плеєр зовсім не вимогливий до ресурсів комп'ютера, а значить, підійде власникам "офісних" машин, при цьому він без проблем програє практично будь-яке відео.
6
Останній пункт списку - MKV Player. Дуже простий плеєр, у якого мало можливостей, зате зовсім немає вимог до ресурсів. Він вміє програвати формат .mkv та інші формати. У ньому практично немає варіантів додаткових налаштувань. Він дозволяє змінити швидкість відтворення, відключити/підключити субтитри і фактично на цьому можливості закінчуються. Але якщо вам потрібен дуже простий плеєр для .mkv, це ваш варіант.
Зверніть увагу
Matroska є відкритим проектом, а значить, вона абсолютно безкоштовна для персонального використання.
Корисна порада
За можливості завантажуйте зазначені вище плеєри з рідних сайтів розробників. Так ви зменшите вірогідність вірусного зараження своєї системи.