"Гінкоум": інструкція із застосування.

"Гінкоум" - рослинна лікарський засіб, що надає активний вплив на мозковий кровообіг. Препарат допомагає впоратися з наслідками порушень циркуляції крові і відновити нормальну роботу мозку.

Фармакологічна дія

Препарат "Гінкоум" нормалізує обмін речовин в клітинах мозку і покращує мікроциркуляцію. Це сприяє поліпшенню мозкового кровообігу та активному постачанню мозку глюкозою і киснем. Під дією компонентів препарату розширюються дрібні артерії, підвищується тонус вен, що активує наповнення судин кров'ю і водночас перешкоджає утворенню тромбів в судинах. Крім того, під дією препарату зменшується проникність стінок судин, що надає протинабряковий ефект і в головному мозку, і в тканинах периферії.
Активна речовина препарату - сухий екстракт листя гінкго білоба.

Показання до застосування

Препарат "Гінкоум" призначають при порушеннях мозкового кровообігу, що супроводжуються порушенням інтелектуальних функцій, зокрема, погіршенням пам'яті та ослабленням вніманія.В комплексної терапії препарат призначають випадках порушення периферичного кровообігу, при яких спостерігаються відчуття холоду в кінцівках, судоми литкових м'язів, важкість у ногах і біль при ходьбі. Також препарат використовують при лікуванні нейросенсорних порушень, зокрема, патології внутрішнього вуха, що супроводжується шумом у вухах, порушенням рівноваги, запамороченням.

Інструкція

При терапії порушень мозкового кровообігу приймають 1-2 капсули препарату 3 рази на добу. Для лікування порушень периферичного кровообігу та патології внутрішнього вуха слід приймати по 1 капсулі "Гінкоум" 3 рази на день або по 2 капсули - 2 рази на день. Курс лікування триває 2- 3 місяці.
Капсули слід ковтати цілими, не розжовуючи, і запивати водою. Препарат можна приймати не залежно від часу прийому їжі.

Протипоказання

"Гінкоум" протипоказаний при ерозивно гастриті і виразкових ураженнях шлунка та дванадцятипалої кишки у стадії загострення. Також препарат протипоказаний при зниженій згортання крові, гострому інфаркті міокарда, гострих порушеннях церебрального кровообігу і високий ризик внутрішньочерепного кровотеченія.Препарат "Гінкоум" не призначається вагітним і годуючим жінкам, а також дітям молодше 12 лет.Также протипоказанням до прийому є гіперчутливість до компонентів препарату.

Побічні дії

Як правило, лікування переноситься добре. Рідко при прийомі препарату можуть виникнути запаморочення, головний біль, диспепсичні явища, алергічні реакції у вигляді свербежу та висипу, безсоння. При виникненні в період лікування сильного шуму у вухах слід повідомити про це лікаря.