Як вибрати ананас.

Ароматний ананас - це корисний і смачний плід роду трав'янистих. Стиглий ананас чудово доповнить будь-який прийом їжі, адже одним з його чудових властивостей є підвищення ферментативної активності шлункового соку. Тому вживати ананаси потрібно частіше. А під час покупки цих чудових плодів необхідно враховувати деякі правила.
Інструкція
1
Якщо ви доглянули пристойний на ваш погляд ананас, не поспішайте відразу купувати його. Спочатку понюхайте плід. Запах якісного ананаса ви відчуєте тільки наблизивши його до обличчя. Якщо аромат від плоду доходить до вас з відстані витягнутої руки, значить його обробили ароматизатором. Що говорить про несвіжості продукту.
2
Купуючи ананас, зверніть увагу на стан його шкірки. Між лусочками, її утворюють, не повинно бути білястих точок, що вказують на запліснявілі плода. На дотик шкірка повинна бути достатньо пружною. Якщо вона легко продавлюється, плід вже загниває.
3
Розетку листя ананаса слід трохи покрутити. Якщо вона злегка прокручується, то це вказує на те, що плід стиглий. Розетка сидить щільно і зовсім не крутиться - це вказує на те, що ананас незрілий.
Зверніть увагу
Не зовсім добросовісні продавці можуть вимити, висушити і обробити зіпсований ананас ароматизаторами. Тому будьте пильні, купуючи заморський плід.