Як позбутися книг.

Домашня бібліотека в радянський час була гордістю будь-якої сім'ї. Книги були цінністю, яку передавали від покоління до покоління. Сьогодні ж склади паперових видань часто бувають не затребувані. Але викинути книги шкода. Існує кілька способів позбавитися від них, і в більшості випадків вони принесуть користь оточуючим.
Інструкція
1
Сьогодні існують магазини підтриманих речей. Це місце, де малозабезпечені люди купують речі. Часто там зустрічаються і книжкові відділи. Звичайно, комісійний магазин не пропонує високу ціну, але щось символічне можна отримати. Це не спосіб заробітку, а можливість передати книги в інші руки. Також дуже часто ці магазини всі зібрані кошти віддають на благодійність, а це вже привід собою пишатися.
2
Старі книги можна віднести до бібліотеки. У кожному місті є кілька бібліотек, вони ж збереглися і в школах. І якщо ви поповните її колекцію, вам будуть дуже вдячні. Особливо актуальна для таких установ класична чи наукова література. Але, можливо, і любовні романи будуть не зайвими.
3
Виставите в інтернеті оголошення в соціальній мережі або на сайті приватних оголошень про те, що віддасте книги в хороші руки. Багато людей дуже люблять читати, вони із задоволенням скористаються такою можливістю. Тільки для такого оголошення потрібно зробити список видань, які у вас є, щоб людина розуміла, потрібно йому це чи ні. Також у тексті вкажіть яким чином можна забрати книги, чи буде актуальний для вас самовивіз.
4
Книги створені з паперу. І їх утилізація може відбуватися самими різними способами. Якщо вони зовсім нікому не потрібні, здайте їх в макулатуру. Пункти її прийому сьогодні організовані поруч з великими торговельними центрами. Іноді існують і спеціальні організації, які збирають папір. Це набагато краще, ніж викинути книги в загальний контейнер для сміття. З макулатури роблять коробки, туалетний папір. Виходить, що книга знаходить нове життя.
5
Якщо ви все-таки вирішили віднести книги в урну, складіть їх в окремий пакет. Не потрібно кидати його в контейнер, покладіть поруч. Можливо хтось побачить, що лежать книги і вибере для себе якесь видання.