Як боротися з конденсатом.

З проблемою утворення конденсату на трубах і вікнах стикається велика кількість власників квартир і приватних будинків. Конденсат може стати причиною появи цвілі і, як наслідок, виникнення різних захворювань. Почніть активну боротьбу з даною проблемою в своєму житлі.
Вам знадобиться
  • - витяжний вентилятор;
  • - теплоізоляційні трубки;
  • - перманентний металізований скотч.
Інструкція
1
Все частіше люди встановлюють у своїх квартирах пластикові вікна і стикаються з появою на них конденсату. Найпростіший і ефективний спосіб боротьби з конденсатом на вікнах - регулярне провітрювання приміщення. Зручним рішенням може стати установка клімат-контролю, для цього потрібно звернутися в компанію по установці вікон. Спеціальний клапан пропускає в приміщення свіже повітря, проводячи його попередньо через фільтр.
2
Зверніть увагу на ширину підвіконня, він не повинен перешкоджати потоку теплого повітря від радіатора. Не розміщуйте щільні штори до підвіконня впритул, вони закриють доступ теплого потоку повітря, вікна почнуть «плакати». Перевірте всі системи вентиляції в квартирі, вони повинні працювати бездоганно. Якщо в приміщенні не існує джерел вентиляції, навіть найкращий клімат-контроль не зможе забезпечити достатній повітрообмін.
3
Для боротьби з конденсатом на трубах у ванній кімнаті і туалеті необхідно перевірити тягу вентиляційної системи. Запаліть сірник і піднесіть її до грат. Якщо тяга відсутня, тоді слід прочистити короб, який міг забитися пилом і сміттям. Купіть в будівельному магазині заводський теплоізоляційний матеріал (енергофлекс, K-Flex або пенофол). Він може бути виконаний з пористого матеріалу, базальтового волокна, пенопропілена або самоклеящейся стрічки. Такі м'які трубки випускаються в різних стандартних розмірах, внутрішній діаметр яких повторює зовнішній діаметр водопровідних труб. Теплоізолюючі трубки надрізані по всій довжині, надягніть їх на проблемні труби і проклейте перманентним металізованим скотчем.
4
Встановіть у ванній кімнаті або в туалеті (де є конденсат на трубах) витяжний вентилятор. Прикріпіть його на місце вентиляційної решітки. Витяжний вентилятор може працювати як в примусовому, так і ручному режимі. У спеціалізованих магазинах ви зможете підібрати модель на будь-який гаманець і смак.