Як у фейсбуці змінити фото профілю. Як змінити ім'я в фейсбуці.

Соціальні мережі з кожним днем все більше проникають в різні сфери реального життя. Не дивно, що для людей стає все більш важливо, що побачать інші, зайшовши на їх сторінку, наприклад, в Facebook.
Вам знадобиться
  • Ваше фото в форматі jpg.
Інструкція
1
Якщо ви вирішили змінити фотографію в вашому профілі соціальної мережі Facebook, перше, що ви повинні зробити - це зайти на свою особисту сторінку. Ця необхідність виникає у зв'язку з тим, що при введенні в адресний рядок адреси мережі Facebook ви автоматично потрапляєте на стрічку своїх новин. У лівому верхньому кутку сторінки, під написом Facebook, знайдіть вашу діючу фотографію і клацніть по ній мишкою один раз.
2
Ви опинилися на своїй персональній сторінці. Наведіть курсор мишки на ваше фото в лівому верхньому кутку - на фото з'явиться напис: «Редагувати фото ...». Клацніть мишкою одноразово. В меню оберіть один із необхідних пунктів.
3
Якщо ви користуєтеся соціальною мережею Facebook з мобільних пристроїв (телефон або планшет) або з ноутбука, або на вашому комп'ютері встановлена і включена веб-камера, ви можете викласти на сайт в профіль абсолютно свіжу фотографію. Для цього натисніть на рядок «Сфотографувати ...». Пристрій сфотографує вас і помістить фотографію в ваш профіль.
4
Якщо ж ви не користуєтеся пристроями з камерою або віддаєте перевагу помістити в профіль попередньо зроблену фотографію, визначте, чи була необхідна фотографія завантажена вами в альбоми даної соціальної мережі раніше. Якщо так, вибирайте пункт «Вибрати з фото ...».
5
У вікні будуть відображатися мініатюри всіх фотографій, на яких ви або ваші друзі відзначили вас. Якщо необхідна фотографія завантажена в альбоми, але ви на ній себе не відзначили, натискайте на кнопку «Переглянути альбоми», розташовану справа вгорі. У вікні виберіть необхідний альбом - натисніть на заголовне фото альбому. Виберіть потрібну фотографію.
6
Фотографія відкриється на наступній сторінці, де вам буде запропоновано зробити мініатюру, яка і буде відображатися у вашому профілі і в якості вашої аватарки. Перетягніть кути світлого квадрата так, щоб утворити новий прямокутник, в центрі якого будете ви. Натисніть на кнопку «Обрізка виконана», після чого фотографія буде поміщена в ваш профайл.
7
Якщо ви хочете помістити нову фотографію, виберіть пункт «Завантажити фотографію ...», в запропонованому вікні виберіть фотографію з джерела на своєму комп'ютері. Далі здійсните дії, описані в попередньому пункті.