Як вибрати автомобільний холодильник.

У любителів подорожувати на машині дуже часто виникає проблема збереження продуктів. Вирішити її можна за допомогою холодильника, завдяки якому вам не доведеться витрачати гроші на харчування в придорожніх кафе. Щоб правильно вибрати холодильник для автомобіля, необхідно враховувати кілька основних моментів.
Інструкція
1
Визначтеся з обсягами автомобільного холодильника. Якщо ви віддаєте перевагу подорожувати великою компанією або родиною на далекі відстані, тоді слід зупинити свій вибір на моделі, об'ємом не менше тридцяти літрів. Чим длительней ваші поїздки, тим більшого обсягу буде потрібно холодильник. Любителям подорожувати на невеликі відстані, цілком згодиться холодильник, обсягом до десяти літрів.
2
Холодильники для автомобілів бувають переносні і вбудовувані. Переносний досить зручний у застосуванні, його можна переносити з одного місця на інше, він стане в нагоді на дачі, рибалці, пікніку або полюванні. Вбудований холодильник має форму тумбочки або невеликого шафки, його встановлюють безпосередньо в автомобілі.
3
Визначтеся з типом харчування перед покупкою автомобільного холодильника. Він під'єднується безпосередньо до електромережі автомобіля і розрахований на напругу 24 В (для автобусів та вантажних машин) або 12 В (для легкового автомобіля). У спеціалізованих магазинах також можна зустріти автомобільні холодильники з харчуванням комбінованого типу (від мережі машини або від побутової електромережі), які зручно використовувати при поїздках на дачу або в заміський будинок. Існують і холодильники, що працюють на зрідженому газу, балон забезпечує безперервну роботу холодильника протягом 200-300 годин.
4
Визначтеся з видом охолоджуючихпристроях, розташованого в холодильнику. По цій характеристиці автомобільні холодильники можна розділити на компресорні, термоелектричні і абсорбція. Абсорбція і компресорні дуже погано переносять поштовхи і крен автомобіля. Тому їх найчастіше застосовують на автобусах далекого прямування і вантажівках. Для їзди поза доріг або по путівцем підійдуть термоелектричні холодильники.