Як вибрати одяг по фігурі.

Кожен сезон магазини одягу заманюють тисячі покупниць в свої мережі. Але перш ніж штурмувати подібні магазини в надії причепуритися на деяку суму грошей, необхідно визначитися, які речі підходять для вашої фігури.
Інструкція
1
Встаньте перед дзеркалом і визначте тип своєї фігури. Всього існує п'ять типів фігур - трикутник, коло, вісімка, перевернутий трикутник і прямокутник. В принципі, назви вже вказують на основні ознаки, але можна зупинитися на цьому детальніше.
2
Якщо ваші стегна ширше і важче, ніж верхня частина тулуба, при цьому у вас вузькі плечі і невеликі груди, швидше за все ви маєте фігуру «трикутник». Безсумнівним плюсом цього типу фігури є виражена талія. Головна задача для «трикутників» - врівноважити низ і верх, не втративши при цьому талію. Вам підійдуть речі з подплечниками, V-подібними і квадратними вирізами. Сукні з трохи завищеною талією або на широких бретелях. Спідниці та брюки зі злегка заниженою талією.
3
Якщо ваші груди, талія і стегна приблизно одного обсягу, плечі похилі і взагалі всі лінії вашого тіла м'які й плавні, ваша фігура «коло». Як правило, цей тип фігури спостерігається у людей, схильних до повноти. Основне завдання при виборі одягу - правильно розставити акценти, відвернути увагу від невираженою талії. Ідеальна одяг - асиметричні необлегающіе сукні з вираженим декольте, одяг силуету ампір, що підкреслює груди, прямі брюки, красиві жилети. Найкраще вибирати однотонні речі або речі з яскравим низом.
4
Якщо ваші стегна і груди приблизно однакові в обсягах, а талія добре виражена, то ви є володаркою ідеальної фігури типу «вісімка». Єдина рекомендація для власниць цієї фігури - робіть акцент на талії. Спідниці-олівці, брюки з високою талією, полуоблегающая одяг - це все ваші друзі. Дуже облягаючий одяг підійде вам тільки, якщо у вас немає зайвих кілограм. Інакше вона підкреслить їх наявність.
5
Якщо у вас вузькі стегна і широкі плечі, ваша фігура - «перевернутий трикутник», або, як її часом називають, «фігура плавчині». Основний принцип в підборі одягу - відволікайте увагу від широких плечей. Ваш вибір - одяг з V-подібними вирізами, американською проймою в будь-яких варіаціях, сукні з заниженою талією. Вам підійдуть брюки будь-якого типу, але варто віддати перевагу завищеною талії. На вас добре сядуть спідниця-сонце і спідниця-трапеція. До того ж саме цей тип статури лояльний до горизонтальної смужці, її можна носити в якому завгодно кількості. Ні в якому разі не носіть речі з подплечниками.
6
Якщо у вас немає вираженої талії і в цілому фігура радше підліткова - це «прямокутник». Основне завдання у виборі одягу - звузити талію. Ваш варіант: сукні та кофти з об'ємними рукавами і округлими вирізами, що відкривають ключиці, широкі пояси, брюки, клешеная від стегна. При бажанні ви можете носити прямі речі або подовжені жакети. Варто відмовити від вузьких брюк, вони візуально додають вам масу.
Зверніть увагу
Вибір правильної одягу дуже важливий. Не шкодуйте на це грошей і часу.
Корисна порада
При виборі одягу, пам'ятайте про кращу для вас колірній гамі. Ідеально сидить річ не того кольору може все зіпсувати.