Як піклуватися про дитину.

Дитина не іграшка, про це знають всі, але от тільки не кожна людина уявляє, скільки сил потрібно для турботи про маленького хлопчика або дівчинки. Якщо ви тільки плануєте завести дітей або до вас у гості їдуть малюки, добре подумайте, а чи вистачить вам сил постійно піклуватися про них.
Інструкція
1
Потреби дитини майже такі ж, як і у дорослої людини. Він хоче спати, їсти, ходити в туалет і цікаво проводити вільний час. Але тільки запас енергії у нього величезний, а можливість самому придумувати заняття трохи обмежена. Та й виконувати навіть елементарні дії не кожен малюк вміє. Це залежить від віку та виховання. Виходить, що з ним постійно потрібно знаходитися поряд, допомагати йому навіть в елементарних речах.
2
Правильне харчування дуже важливо в будь-якому віці. Існують спеціальні рекомендації для дітей, що коли і в якій кількості потрібно їсти. Бажано кожного разу готувати щось свіже. І лікарі дуже рекомендують відмовитися від напівфабрикатів, а готувати їжу самостійно, щоб розуміти, які компоненти в неї входять. Це дозволяє уникнути виникнення діатезу, алергічних реакцій.
3
Дитина до 7 років повинен спати вдень. Йому необхідно не 8 годин відпочинку, як дорослому, а трохи більше. Тому в дитячих садках є тиха година. Важливо стежити, щоб кількості сну була достатня, зберігалося розклад, за яким малюк засинає щодня в один і той же час.
4
Розвиток дитини відбувається в процесі гри. Він може малювати, будувати щось з іграшок, розігрувати ситуації з життя. У цьому процесі він опановує основними навичками, які знадобляться в житті. Тому потрібно придумувати заняття, які сприяють отриманню нових навичок. Ознайомтеся з вправами, які розроблені для конкретного віку. Вони дадуть можливість поліпшити пам'ять, розвинути фантазію і навчитися орієнтуватися в життєвих обставинах.
5
Дитина повинна дихати свіжим повітрям. Регулярні прогулянки на вулиці є обов'язковим пунктом в турботі про малюка. Потрібно підібрати правильний одяг, щоб не було ні холодно, ні жарко, зібратися і провести деякий час на повітрі. Влітку прогулянки можуть бути досить тривалими, в іншу пору року важливо не замерзнути, тому 30-40 хвилин в день може бути цілком достатньо.