Як думають тварини.

Тварини, як домашні, так і дикі, нерідко захоплюють людей своєю кмітливістю і вмінням адаптуватися до навколишніх умов. Однак мислять вони зовсім не як люди. Робота мозку тварин влаштована дещо по-іншому.
Інструкція
1
Незвичайно розумні очі деяких тварин, їх прагнення до виживання і інші здібності являють собою лише умовні рефлекси. Хоча, на відміну від вроджених жувальних, ковтальних, оборонних, статевих рефлексів, умовні означають для розвитку розуму значно більше, ніж здається.
2
Завдяки умовним рефлексам тварини вчаться пізнавати навколишній світ. З одного боку, вони доводять свої дії до автоматизму, на відміну від людини, яка здатна здійснювати один і той же різними способами, але з іншого - це прекрасно розвиває логіку тварин.
3
Фахівці давно з'ясували, що вищі тварини - птахи і звірі - здатні вирішувати різні логічні задачі методом проб і помилок. При цьому вони здатні утворювати зв'язки не просто між життєво важливим і випадковим сигналами, а й двома і більше малозначними подразниками. За рахунок таких «нерозбірливих» зв'язків і асоціацій мозок тварин знаходить додаткові важливі переваги. Звірі і птахи здатні пізнавати різні закономірності життя і в підсумку накопичувати знання про те середовище існування, в якій живуть. Завдяки асоціаціям у них складається певна картина світу.
4
Відомо, що тварини здатні опановувати новими навичками і вміннями. При цьому вони не тільки добре запам'ятовують їх, а й передають іншим родичам, а також з покоління в покоління. Наслідування - ще одна риса, яка змушує тварин адаптуватися до будь-якому середовищі. Вони наслідують всього, що оточує їх, і родичі швидко переймають один у одного, а також у інших видів ті чи інші здібності.
5
Тварини відрізняються прекрасною пам'яттю, а їх мозок ніколи не зберігає непотрібної інформації, в потрібний момент посилаючи в клітини тіла той чи інший сигнал. Все це призводить до нових стрибків в еволюції видів і змінам в навколишньому світі.