Як виглядають укуси комах.

Укуси комах часто призводять до припухлості і почервоніння в пошкодженій області шкіри. Нерідко це закінчується серйозними наслідками, наприклад, через алергічну реакції.
Інструкція
1
Укус клопа може представляти невелике почервоніння на шкірі. Як правило, він викликає відчуття роздратування і свербіння. Дуже часто укуси проявляються в темряві, коли людина спить. Також пошкодження від комахи ви можете не відчути. Якщо на шкірі ви виявили червону шишку, яка трохи свербить, це може бути укус клопа. Найчастіше його можна отримати під час подорожей і ночівель в різних мотелях. При виявленні укусу промийте місце пошкодження прохолодною водою з додаванням мила. Після цього нанесіть на шкіру крем проти свербіння або антигістамінний засіб. Якщо укус болить і з нього починає виділятися зеленувата, біла або жовта слиз, швидше за все він заражений. Негайно зверніться до лікаря за допомогою.
2
Укуси бліх найчастіше можна виявити на нижніх частинах і кісточках ніг. Виглядає укус як червона пляма. Нерідко він супроводжується ореолом навколо зони пошкодження. У ряду людей при цьому відбувається незначне роздратування шкіри, в той час як у інших утворюється сильна пухлина. Сліди укусів бліх дуже помітні на дитячій шкірі.
3
Червоні мурахи, джмелі, шершні, оси і бджоли належать до сімейства перетинчастокрилих. Їхні укуси можуть призвести до дуже серйозних наслідків, особливо якщо у людини є схильність до алергії. За статистикою смертність від укусів бджіл в кілька разів вище, ніж від зміїних укусів, і смерть настає саме через раптову алергічної реакції.
4
Червоні мурахи, оси і бджоли відрізняються особливим методом, яким вони завдають поразки. При укусі бджоли втрачають своє жало, в результаті чого гинуть. Оси здатні нанести кілька поразок. Червоні мурахи вводять отруту, використовуючи свої щелепи. Вони прокушують шкіру людини. Отрута з залоз, розташованих на черевці, потрапляє в ранку. Реакцією на укуси цих комах може бути невелика припухлість і сильне болюче відчуття, яке з часом згасає. Якщо на шкірі утворилося сильне роздратування, зверніться за допомогою до лікаря.