Як виростити хвойні.

У зимовий період краєвид обмежений у фарбах. Хвойні рослини здатні врятувати цю ситуацію. Їх виразна забарвлення і незвичайні форми чудово пожвавлять ваш присадибну ділянку.
Інструкція
1
Багато рослин ялівцю і туї по осені знаходять вишневий, рожевий або мідно-бронзовий окрас. А якщо додати до різноманітних відтінків зеленого кольору і різноманіття форм, то просто неможливо відмовитися від посадки хвойних в саду. Більшість хвойних рослин володіють природно гарними формами. Також можливі різноманітні стрижки: пірамідальні, килимові, кулясті, конічні та ін. Чим більше у вашому саду буде посаджено хвойних рослин, тим важливіше їх обмежити формами.
2
При посадці видових форм, на відміну від карликових, головна проблема полягає у великих розмірах рослин. Вирішити її можна за допомогою стрижки. Якщо цей момент упустити в молодому віці, сформувати форму рослини в більш зрілому вже не вийде.
3
Саджанці хвойних рослин придбайте тільки в перевірених розплідниках. Інакше під виглядом сортового карлика вам можуть продати, наприклад, високу ялину, тую або сосну.
4
Низькорослі хвойні рослини мають свої проблеми. Нерідко стелющиеся форми випревают під великим шаром снігу. При цьому рослини з вертикальним розташуванням, які підносяться над сніговим покривом, можуть обгорати на сонці навіть в зимовий період. Якість саджанців і вибір правильного місця посадки може усунути багато проблем.
5
Слід зміцнювати крону хвойних рослин для їх успішної зимівлі. Щоб гілки не поламалися, їх слід обв'язати і регулярно струшувати з них сніг. Таким чином ви збережете їх форму.
6
стелящиеся по землі ялівець під снігом може бути підданий іншої проблеми - випрівання. Саме тому їх не рекомендовано висаджувати в низинах, де зазвичай застоюється вода.
7
Крім цього, хвойним рослинам, які покриті повністю снігом, небезпечна крижана кірка. Її систематично необхідно розбивати.
Корисна порада
Добре ростуть на всіх грунтах і не вимагають додаткового укриття в зимовий період сосни.