Як вибрати очищувач повітря.

Існує декілька видів воздухоочистителей, кожен з яких призначений для роботи в різних за величиною і призначенням приміщеннях, а також очищенню різних типів забруднень повітря. Вибираючи відповідний прилад, необхідно знати про основні особливості кліматичних систем.
Інструкція
1
Повітроочисники, оснащені електростатичними фільтрами, видаляють з повітря лише 90% наявної в ньому пилу, тому в будинку, де живуть астматики, алергіки і маленькі діти краще використовувати воздухоочиститель іншого виду. Притягають до себе пил електростатичні фільтри легко миються і не вимагають постійної заміни.
2
Якщо вам потрібен прилад з високим ступенем очищення, здатний максимально якісно очищати повітря в приміщенні від неприємних запахів, пилу, шерсті домашніх тварин та інших забруднень, віддайте перевагу очиснику повітря з НЕРА-фільтром. Вхідний до конструкцію цього приладу фільтр діє як суцільне перешкоду навіть для найдрібніших пилинок і мікроорганізмів, не залишаючи їм жодного шансу на подальшу подорож по кімнаті. Заміну фільтрів повітряочищувача слід проводити раз на півроку.
3
Повітроочисники-іонізатори не збирають пил всередині приладу, а осаджують її на присутні в приміщенні горизонтальні поверхні. Такий пристрій позбавить від регулярної заміни фільтрів, а отже і від додаткових грошових витрат. Вибираючи воздухоочиститель-іонізатор, будьте готові до регулярного збору осілого пилу за допомогою пилососа або вологої ганчірки.
4
Вибирати фотокаталітичні очисники повітря слід тим, хто бажає не тільки очищати, але і регулярно знезаражувати повітря в приміщенні. Взаємодія входять в конструкцію приладу джерел УФ-світла і каталізаторів сприяє розкладанню токсичних хімічних сполук і знищенню мікроорганізмів.
5
При виборі повітряочищувача обов'язково враховуйте розмір приміщення, в якому він буде використовуватися. Якщо ви вирішили встановити прилад в певну кімнату, площа його обслуговування повинна відповідати площі приміщення. Якщо ж ви плануєте переносити пристрій з однієї кімнати в іншу, вибирайте очищувач з площею обслуговування, яка буде відповідати розміру самого великого приміщення. Так повітря в кімнатах буде очищатися набагато швидше і якісніше.
6
Якщо ви хочете використовувати очисник повітря цілодобово, купуйте прилади з низьким енергоспоживанням. Рівень цього параметра вказано в документації для очиснику повітря інструкції.
7
Людям, які не бажають чути в своєму будинку сторонній шум, краще віддати перевагу очиснику повітря, оснащеному нічним режимом роботи. Відмінними варіантами для таких людей стануть абсолютно безшумні очищувачі повітря-іонізатори та фотокаталітичні пристрою.
8
Залежно від місця розташування, очищувачі повітря поділяються на підлогові, настінні і вставляються безпосередньо в розетку. Виберіть модель правильно, інакше куплений вами прилад не впорається з поставленими завданнями і буде для вас марним.