Як бути хорошою подругою.

Батьки, колеги і кохана людина не зуміють замінити кращу подругу. Ту, якій можна довірити всі свої секрети, виплакатися і повеселитися. Але міцні дружні відносини включають в себе не тільки радісні моменти. Це і постійна праця над собою, що дозволяє залишатися для іншої людини близькою подругою.
Інструкція
1
Умійте радіти за подругу. Ви можете злитися успіхам інших людей в той час, як ваші справи йдуть не дуже, але коли подруга каже вам, що її підвищили на роботі, а чоловік планує подарувати їй на день народження машину, ви зобов'язані порадіти разом з дорогим вам людиною.
2
Будьте хорошим слухачем. Навіть якщо подруга вдесяте скаржиться на самодура-начальника, її потрібно вислухати і по можливості дати раду. Очевидно, ситуація в офісі дійсно її напружує, раз вона постійно розповідає про цю проблему. Подумайте, що одного разу з вами теж може трапитися неприємність, яку ви будете багаторазово і в усіх подробицях розписувати цій дівчині.
3
Не намагайтеся розвинути в подрузі телепатичні здібності. Якщо ви образилися або засмутилися, скажіть про це прямо, а не чекайте, коли вона сама здогадається. Якщо ви, переживши розрив з хлопцем, весь день названивали подрузі в пошуках співчуття, а вона забула телефон вдома, не варто в люті кричати, що вас все зрадили. Хоча така ситуація і неприємна, але подруга не могла знати, що у вас трапиться біда, і напевно і сама засмучена тим, що не зуміла надати вам підтримку.
4
У багатьох людей в голові є якийсь ідеальний образ кращого друга. Закопайте його глибше і не приміряйте на вже існуючого людини зі своїм сформованим характером. Ідеальний кращий друг чесний і шляхетний, він завжди готовий прийти на допомогу, він знайде відповідь кривдникові, помирить вас з хлопцем, проведе на закриту вечірку, полагодить ноутбук і буде на зв'язку 24 години на добу, щоб мати можливість дізнатися, як ваші справи. У реальних же людей в житті є свої інтереси і потреби, вони бувають зайняті, хворіють або просто перебувають у поганому настрої.
5
Поважайте себе. Будьте цікавою особистістю, постійно розширюйте кругозір. Подруга повинна не тільки відчувати вашу підтримку і насолоджуватися їй. Хорошим подругам повинно бути обопільно весело і цікаво спілкуватися. І тоді ваша дружба проіснує довгі роки.