Як вести себе в новому колективі.

Прийшовши в новий колектив, ви негайно ж опинитеся під пильним поглядом як колег, так і керівництва. Вони оцінюють ваш професійний рівень та особистісні якості, будують припущення про те, яка ви людина. Від вашої поведінки в перші тижні на новому місці роботи залежить, яка репутація буде у вас в колективі всі наступні роки.
Інструкція
1
Перехід на нове місце роботи - це стрес сам по собі. Новенький співробітник хоче показати себе з кращого боку, він студіює всі матеріали, що стосуються його обов'язків, які він зміг дістати. Зайшовши в кабінет, він вже фонтанує ідеями, сміливо береться за будь-яке доручення, допомагає колегам і намагається зробити все ідеально. Ось тільки рідкісного людині вдається в перші ж дні роботи не зробити жодної помилки. У підсумку допускаються дрібні недоліки доводять новачка мало не до сліз, а колеги поглядають на нервового вискочку. Не прагніть відразу ж показати всі свої найкращі сторони, змиріться з тим, що в перший час вам знадобиться допомога колег для того, щоб оволодіти необхідними знаннями. Будьте старанні і задавайте питання в разі виникнення труднощів. На перший час цього буде достатньо для того, щоб у людей склалося позитивне враження про вас.
2
Ще під час співбесіди зверніть увагу на порядки, заведені в вашому новому офісі. Як одягаються співробітники - воліють вони повсякденний стиль, або ж всі поголовно одягнені в строгі костюми. Звертаються вони один до одного по імені та по батькові, або ж панібратськи ляскають по спині. Прийшовши в новий колектив, виглядаєте і ведіть себе відповідно. Називати начальника «Колян», звичайно, не потрібно, але будьте готові вже незабаром перейти з колегами на «ти», якщо там так прийнято.
3
У кожному колективі існує корпоративна культура. Вам доведеться дотримуватися певних правил, навіть якщо на вашому місці роботи все було по-іншому. Відвойовувати своє право не перекур і чашку кави в робочий час буде великою помилкою з вашого боку.
4
Плітки не заохочуються, але, тим не менш, вони є невід'ємною частиною практично будь-якого колективу. Постарайтеся не стати їх головною дійовою особою і м'яко відмовляйтеся від обговорення інших. Якщо колеги виявлять інтерес, ви можете коротко повідомити про себе якісь відомості: який ви університет закінчили, де працювали раніше. Розповідати Чи про себе особисту інформацію - заміжня ви, чи є у вас діти, в якій кількості і чому, залишається на ваш розсуд. Але пам'ятайте, що відомості, які ви дасте колегам, можуть також стати прекрасним грунтом для чуток.