Як виростити кабачки.

Кабачки - одна з поширених городніх культур, що дає смачні плоди. Сортів кабачків багато, щоб отримати ранній урожай, зверніть увагу на скоростиглі.
Вам знадобиться
  • - насіння;
  • - розсадні стаканчики;
  • - родюча земля;
  • - акрил;
  • - поліетиленова плівка;
  • - зола;
  • - перегній.
Інструкція
1
За 25-30 днів до висадки у відкритий грунт почніть вирощувати розсаду кабачків. Зверніть увагу, що кабачки бояться мінусової температури, тому вибирайте час посіву насіння залежно від вашого регіону. У середній смузі Росії це приблизно середина квітня.
2
Помістіть насіння в 1% -ний розчин марганцівки на 20 хвилин. Потім дістаньте і промийте. Покладіть насіння у вологу тканину і тримайте в теплі до проростання. Насипте в розсадні горщики хорошу городню землю. Зробіть ямку в кожному горщику і покладіть насіннячко корінцем вниз. Закопайте і полийте.
3
Після появи паростків поставте на світле місце. Коли розсада буде у віці 25-30 днів, пересадите її на грядки. При цьому робіть ряди шириною в 60 см один від одного, а самі рослини саджайте теж на відстані 50-60 см одне від іншого.
4
Поливайте тільки теплою відстояною водою, для цього прогрівайте її на сонці. При загрозі поворотних заморозків накрийте посадки акрилом або поліетиленовою плівкою. Видаляйте бур'яни і рихлите грунт. І незабаром, вже через місяць, ви зможете зняти перший урожай.
5
Кабачки можна висівати і прямо у відкритий грунт. Для цього зробіть грядки, на них в один або два ряди викопайте поглиблення на 10 см, покладіть жменю перегною, із сірникову коробку деревної золи. Посадіть проросле насіннячко і закопайте. Полийте і накрийте поліетиленовою плівкою. Під нею кабачки швидко проростуть. Плівку зніміть. Доглядайте за сходами так, як написано вище.
Зверніть увагу
Ніколи не поливайте рослину холодною водою, від цього можуть опадати зав'язі. Дорослі кущі теж вкривайте в холодні ночі, особливо в кінці серпня і у вересні.
Корисна порада
Після частих поливів у кабачків оголюються коріння, тому потрібно періодично руками підгрібати землю до стебла. Ні в якому разі не робіть це сапкою, коріння залягають біля самої поверхні і їх можна пошкодити.