Як підібрати гуму до дисків. Як підібрати за розмірами комплект диск шина.

Два рази на рік кожен автомобіліст "перевзувається". Мова, звичайно ж, йде про автомобільні колесах, які змінюються під сезон. І якщо автолюбителі зі стажем вже знайомі з багатьма тонкощами володіння транспортним засобом, то новачки в рядах автомобілістів, часто стикаються з проблемою, як підібрати гуму до дискам.
Інструкція
1
Після покупки і нової, і старої машини досить часто виникає необхідність придбання другого комплекту коліс. Щоб замінити колеса, потрібно не тільки правильно підібрати гуму до дискам, а й знайти самі диски для автомобіля. Вигідніше мати два повних комплекти коліс: зимових та літніх. По-перше, міняти колеса набагато легше і швидше. По-друге, це обходиться дешевше, ніж, знявши колеса, замінити шини на дисках, після чого поставити їх назад.
2
Для нових коліс вам доведеться підібрати правильні диски. Матеріал, з якого вони виготовлені, та їх зовнішній вигляд (штамповані, литі, ковані), можуть бути будь-якими на ваш вибір. А ось розміри, зазори і інші технічні характеристики потрібно дотримати в точності. Для цього загляньте в довідкову інформацію з керівництва по експлуатації автомобіля. В інтернеті ви можете знайти інформацію і по так званим нештатним розмірам відповідних до моделі автомобіля дисків. Але якщо ви поки що новачок-автолюбитель, обмежтеся покупкою дисків стандартних розмірів.
3
Підібрати гуму до дискам простіше. Хоча правильніше НЕ підбирати гуму до дискам, а орієнтуватися по марці автомобіля. В цьому вам також допоможе довідкова інформація з керівництва по експлуатації. Крім радіуса, шини відрізняються по ширині профілю балона і відношенню висоти профілю до його ширини (наприклад, 175/65). Для кожного автомобіля краще купувати шини відповідних характеристик, рекомендовані виробниками транспортних засобів.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=J29nfL3Of-Q
Відомо, що якщо встановити на автомобіль гуму невідповідного розміру, то можна зіткнутися з різними проблемами: від неправильних показань спідометра, до задевания шинами колісних арок. Щоб не ускладнювати своє життя поверненням невідповідної гуми назад у магазин, перед покупкою потратьте декілька хвилин на пошук розмірів шин для вашого авто. Розглянемо пару простих способів визначити рекомендовані виробником розміри шин для конкретної моделі автомобіля.
Інструкція
1
Загляньте в книгу по експлуатації вашої машини, в якій неодмінно є інформація про розміри шин, які можна встановлювати на автомобіль. Якщо книги немає, відкрийте бардачок (бардачок) - на більшості автомобілів іноземного виробництва дані про розміри шин знаходяться на внутрішній стороні кришки бардачка. У спеціальній таблиці ви побачите всі можливі для установки на автомобіль розміри шин.
2
Якщо у вас немає ні книги, ні таблички в бардачку - не біда. Ви можете зайти на один із сайтів будь-якого інтернет-магазину з продажу шин (наприклад, www.city-shina.ru, www.auto-legion.ru, www.besttyres.su і т.п.), де в розділі «Підбір шин за маркою авто »ви зможете отримати вичерпну інформацію. Вам потрібно буде вибрати марку, модель і рік випуску своєї машини, і система видасть дані від виробника.
Зверніть увагу
Нерідко виробник рекомендує для установки на автомобіль шини різного діаметру. Перед покупкою шин зверніть на це увагу.