Як дістатися до Гомеля.

Гомель - обласний центр на південному сході Білорусі. Велике місто володіє розвиненою інфраструктурою. Тут безліч пам'яток, які можуть бути цікаві туристам. Гомель знаходиться недалеко від кордону з Росією та Україною, і дістатися до нього не складе труднощів.
Вам знадобиться
  • - квиток;
  • - паспорт.
Інструкція
1
Найпростіше доїхати до Гомеля на поїзді. Місто має прямим транспортним сполученням з 31 містом. З Москви в Гомель можна дістатися на поїзді №055 Москва-Гомель і поїзді №076 Москва-Брест. Також до Гомеля доїжджає проходить склад №394 з Архангельська. Всі поїзди, що прямують по цьому напрямку, відходять з Білоруського вокзалу. Час у дорозі становить 13-14 годин.
2
Є у Гомеля пряме транспортне сполучення і з Санкт-Петербургом. Між цими містами курсує поїзд №083 сполученням Санкт-Петербург-Гомель. Довезуть вас до місця призначення і два проходять складу - №335 Санкт-Петербург-Дніпропетровськ і №054 Санкт-Петербург-Київ. З Санкт-Петербурга поїзда йдуть з Вітебського вокзалу. Дорога займе близько 17 годин.
3
Дістатися до Гомеля можна рейсовим автобусом, що, швидше за все, вийде дешевше, ніж ви скористаєтеся послугами залізничних перевезень. Приміром, з Москви автобус відправляється зі Щолкінської автовокзалу і перебуває на Гомельський автовокзал. Також перевезення Москва-Гомель організовують деякі приватні фірми. В дорозі ви проведете близько 14 годин.
4
У міста є аеропорт, який здійснює досить обмежена кількість рейсів. Повітряним сполученням ви зможете дістатися до міста з Калінінграда, а також з інших білоруських міст - Мінська і Гродно.
5
До пункту призначення можна дістатися на особистому автотранспорті. З Москви до Гомеля веде траса М3, що проходить через Смоленську область. Під Брянськом слід виїхати на А141 і потім шлях до білоруського кордону подолати по М13. Після цього ви можете повернутися на М10 і безперешкодно доїхати до міста.
6
Між Росією та Білоруссю відсутня візовий режим. Для в'їзду в країну вам знадобиться паспорт, закордонний паспорт, свідоцтво про народження для дітей, які не досягли 14-ти років.