Як додати в автозапуск програму.

Список автозавантаження - перелік програм Windows, які автоматично запускаються при завантаженні системи. Операційна система від Microsoft підтримує редагування даного розділу як власними коштами, так і за допомогою додаткових додатків.
Інструкція
1
Додавання програм в автозавантаження може бути здійснено коштами системи. Починаючи з Windows 95, користувач має можливість здійснювати редагування даного розділу через спеціальну системну папку. Щоб перейти в неї, перейдіть в меню «Пуск» - «Всі програми». В представленому списку клікніть правою клавішею миші по папці «Автозавантаження» і виберіть "Відкрити". Також можна скористатися пунктом «Відкрити загальне для всіх меню». Додатки, скопійовані в дану папку, будуть запускатися при вході в систему всіх користувачів, якщо комп'ютером користується декілька чоловік під різними обліковими записами.
2
Скопіюйте ярлик потрібної для автозапуску програми з робочого столу в папку. Тепер дана програма буде запускатися відразу після включення комп'ютера і завантаження операційної системи.
3
Ви також можете додати додаток в автозавантаження через реєстр. Для цього перейдіть в пункт «Пуск» - «Всі програми» - «Стандартні» - «Виконати» і введіть в наступному рядку команду regedit.
4
У вікні перейдіть в потрібну для редагування гілку реєстру HKEY_CURRENT_USER - Software - Microsoft - Windows - CurrentVersion - Run. У правій частині вікна ви побачите список програм, які на даний момент активуються при запуску Windows.
5
Щоб додати свій додаток, клікніть в правій частині вікна правою клавішею миші на будь-якій вільній зоні і виберіть «Створити» - «Строковий параметр». В поле «Параметр» введіть назву вашої програми, а в рядку «Значення» вкажіть шлях до виконуваного файлу програми. Щоб його дізнатися, клікніть правою клавішею миші на ярлику вашої програми і виберіть «Властивості». Скопіюйте значення з рядка «Об'єкт» і вставте в поле "Значення". Додавання програми завершено.
Корисна порада
Для видалення додатків, які завантажуються разом з системою, але не відображаються в папці автозавантаження, можна скористатися утилітою CCleaner. Скористайтеся меню «Сервис» - «Автозавантаження» утиліти, щоб видалити або тимчасово відключити автозавантаження деяких програм.