Як робляться вікна.

Пластикові вікна виробляються на автоматизованих заводських лініях з урахуванням розмірів і вимог кінцевого споживача. В основі пластикового вікна лежать спеціально розроблені армовані й пластикові (ПВХ) профілі складної конструкції, завдяки яким досягаються всі переваги даного типу вікон.
Інструкція
1
На початковому етапі проводиться нарізка готового скла для вікна відповідно до певними параметрами, на які надійшло замовлення. Різка виробляється на спеціальних верстатах. Розрізані скла потрапляють в мийну машину.
2
Після мийки виробляється установка дистанційних рамок. Кожне вікно складається з двох або трьох стекол, між якими встановлюються обмежувачі, зроблені з алюмінію або сталі. Всередину вийшла рамки засипаються утеплюючі речовини, створені на основі селікогена. Він дозволяє вбирати вологу, що попадає в межстекольное простір.
3
На рамках виробляється процедура герметизації, тобто нанесення спеціального герметичного складу в кілька шарів за допомогою спеціального обладнання. Кожен склопакет нумерується і доставляється в цех для складання пластикової конструкції.
4
Пластиковий профіль виготовляється за допомогою порошкоподібного або гранульованого ПВХ-складу на спеціальній екструзійної лінії відповідно до параметрів, зазначеними замовником. Розплавлена маса ПВХ видавлюється в спеціальні форми і остуджується. Отримані профілі розрізаються за допомогою спеціальної пилки або верстата для нарізки.
5
Відрізані шматки профілю скріплюються за допомогою нагрівання пластику до температури плавлення. Після додання відповідної форми виготовляються отвори для фурнітури і замків. Потім до профілю кріпляться необхідні механізми.
6
Стеклопакет встановлюється на армоване підставу, яка виготовляється із сталі і служить для зміцнення конструкції вікна. Потім конструкція встановлюється в готові профілі на спеціальну ущільнювальну гуму, щоб уникнути появи зазорів у виробі. Гума прикріплюється за допомогою спеціального клею.
7
Готова продукція маркується та відправляється на склад, звідки доставляється споживачеві.