Як бути в гармонії душі і тіла.

Людський організм являє собою цілісну систему, кожна частина якої пов'язана з усіма іншими. Ще середньовічний лікар Парацельс прийшов до висновку, що більшість хвороб людського тіла виникає через неправильні емоцій. Іншими словами, щоб залишатися здоровим і щасливим, необхідно знайти певний баланс між зовнішнім і внутрішнім світом. У народі така рівновага називається гармонією душі і тіла. Як цього досягти?
Інструкція
1
Займайтеся спортом. Однією з найбільш популярних практик знаходження рівноваги між душею і тілом є йога. Заняття йогою допомагають людині в досягненні розумового, фізичного і духовного досконалості. Якщо ж заняття йогою вам не подобаються, підійдуть будь-які спортивні тренування: від східних танців до звичайних пробіжок вранці. Перші зміни вдасться помітити вже через кілька місяців: тіло стане більш підтягнутим і гнучким, думки просветляя, ви відчуєте неймовірний приплив сил і бажання підкорювати все нові вершини. До того ж вдасться позбутися комплексів з приводу зайвої ваги.
2
Нормалізуйте режим сну. Напевно, багато по собі знають, що після безсонної ночі зовсім не хочеться нічого робити, тіло ніби загальмовано, з'являється дратівливість. Навпаки, якщо ви прокинулися вранці в бадьорому стані, відразу з'являється бажання діяльності, настрій відмінний. І навіть похмурий дощовий день і вічно буркотлива сусідка по сходовій площадці не зможуть його затьмарити.
3
Харчуйтеся правильно. Намагайтеся снідати, обідати й вечеряти в один і той же час. Вранці, перед першим прийомом їжі, слід випити півсклянки води. Це допоможе очистити організм від токсинів і «розбудити шлунок». Додайте в свій раціон якомога більше овочів і фруктів, рибу на пару, злакові культури. Ці продукти дають багато енергії. Уникайте фаст-фуд - це шкідлива їжа, здатна викликати різні захворювання.
4
Намагайтеся мислити позитивно. Заздрісний, а вже тим більше пригнічений або озлоблений на весь світ людина виглядає відштовхуюче, та і в житті у нього далеко не всі успішно складається. Людина ж, задоволений життям, буквально світиться зсередини, можливо, тому йому багато що вдається, до нього тягнуться оточуючі, а більшість хвороб просто обходять його стороною.