Як закачати музику в ipad.

Завантаження музики в iPad проводиться за допомогою додатка iTunes від Apple. Дана програма дозволяє завантажити пісні з комп'ютера на пристрій, керувати музичною бібліотекою і проводити автоматичну синхронізацію нових даних з підключеним планшетом.
Інструкція
1
Проведіть установку і настройку додатки Apple iTunes. Для інсталяції перейдіть на офіційний сайт виробника пристрою і виберіть розділ iTunes у верхній панелі навігації. На сторінці, що з'явилася клікніть по клавіші «Завантажити iTunes» і дочекайтеся закінчення скачування файлу установки. Проведіть установку відповідно до інструкцій, які з'являються у вікні установника.
2
Запустіть програму за допомогою ярлика на робочому столі або за допомогою меню «Пуск». Підключіть iPad комп'ютера за допомогою кабелю, який входить в комплект планшета. Дочекайтеся автоматичного визначення пристрою.
3
Перейдіть в розділ «Музика» меню програми. Перетягніть за допомогою миші файли у вікно iTunes з папки, де зберігаються ваші аудіозаписи. Таким чином ви додаєте необхідні композиції в бібліотеку програми. Можна завантажувати відразу велику кількість файлів, виділивши їх в папці і перенісши в вікно додатка.
4
У правому верхньому куті програми клікніть по іконці з ім'ям вашого пристрою iPad. Перейдіть у розділ «Музика» верхній панелі інструментів.
5
У меню, ви зможете вибрати необхідну для завантаження музики опцію: синхронізувати всю музику з бібліотеки програми або зробити вибіркову завантаження. Вибравши найбільш зручний пункт у вікні програми та відзначивши потрібні вам записи, натисніть на кнопку «Синхронізувати» у правому нижньому куті iTunes.
6
не виймайте кабель від пристрою до тих пір, поки не завершиться процес синхронізації. Ви можете відключити планшет тільки після появи відповідного повідомлення в верхній частині вікна програми. Перевірте записані на планшет дані. Завантаження музики завершена.
Зверніть увагу
Варто відзначити, що iPad підтримує тільки аудіоформати AAC, MP3, AIFF, WAV, ALAC і Audible. Найкраще планшет справляється з файлами MP3 і ALAC, які оптимізовані спеціально для роботи з пристроями Apple.