Як вибирати прикраси.

Модні прикраси швидко перетворять класичне плаття в авангардний або романтичний наряд. Не обов'язково купувати вироби відомих брендів - недорогі марки теж випускають цілком гідні речі. Зберіть власний набір на всі випадки життя і щосезону поповнюйте його новинками - так ви завжди будете виглядати стильно.
Інструкція
1
Перед тим як відправлятися в магазин, переберіть вміст своєї скриньки з прикрасами. Можливо, серед браслетів і сережок знайдуться дрібниці, про які ви зовсім забули. Не виключено, що ви не носите їх, бо не можете знайти підходящі прикраси для комплекту. Підшукайте серед новинок кільце, яке доповнить вже наявні у вас сережки.
2
Прокрутіть модні журнали - там чимало інформації про квіти і формах, актуальних в цьому сезоні. Навіть якщо ви не плануєте купувати останні новинки ювелірної промисловості, майте їх на увазі. У колекціях демократичних марок біжутерії можна знайти вироби, які повністю відповідають модним тенденціям провідних ювелірних будинків.
3
Подумайте, які прикраси ви носите частіше. Якщо ви не виходите з дому без пари улюблених кілець, зверніть увагу саме на персні. Любителькам намист варто приміряти ланцюжки, намиста і кольє різних фасонів. Якщо ви не носите брошки, декоративні шпильки або широкі браслети, не купуйте їх - швидше за все, обновки так і залишаться лежати в скриньці.
4
Нові прикраси шукайте у фірмових відділах біжутерії, ювелірних салонах або магазинах улюблених марок одягу. У одежних бутиках можна знайти невеликі сезонні колекції, ідеально підходять до модних суконь, блуз і пальто. Цікаву біжутерію можна вибрати в вінтажних або антикварних крамничках. Поцікавтеся асортиментом етнічних магазинів - наприклад, індійських або китайських. Серед спецій, статуеток та текстилю іноді виявляються дуже оригінальні прикраси.
5
Вибравши відповідну річ, обов'язково приміряйте її. Застібки повинні міцно фіксуватися, кільця і браслети - вільно вдягатися і не спадати. Ідеальний варіант - міряти біжутерію з одягом, з який ви плануєте її носити.
6
Переконайтеся, що прикраси виконані якісно, камені міцно укріплені, на металі немає подряпин і зазубрин. Якщо у вас алергія на недорогоцінні метали, упевніться, що сплави не містять нікель - саме він найчастіше викликає роздратування шкіри. При купівлі ювелірних виробів вимагайте сертифікат відповідності та ретельно перевіряйте справжність речі.