Як виховати слухняного дитини.

Виховання дітей не така вже проста задача, як може здатися з боку. Дитина потребує не тільки в любові та уваги, але і в керівництві. Будь-який батько хоче, щоб дитина була слухняною. Є кілька важливих правил виховання слухняних дітей.
Інструкція
1
Чи не потурайте дитині, посилаючись на його вік. Особливо це відноситься до тих батьків, у яких кілька дітей. Якщо молодший поводиться погано по відношенню до інших, не має значення, що він найменший у сім'ї. Відповідальність за свої дії і вчинки повинна щепитися дитині якомога раніше.
2
Не надто балуйте дитини, особливо якщо він єдиний в сім'ї. Якщо він буде кожного разу отримувати те, що захоче, та ще й в найкращому вигляді, для нього незабаром це стане нормою. При найменшому невиконанні його вимог він почне пускатися в рев. Розпещений дитина не може бути слухняним. Він занадто сконцентрований на власному я. Тим часом ніхто не забороняє час від часу приємно дивувати дитини, купуючи йому солодощі або іграшки.
3
Учіть дитину розуміти вас, входити в ваше становище. Трирічній дитині вже можна пояснити доступно, що, наприклад, якщо у вас немає з собою грошей, то ви не можете купити йому цукерку чи іграшку, яким би сильним не було його бажання. Пам'ятайте, дитина не може стримувати своїх емоцій, як дорослий. Тому, якщо він плаче, перечекайте болючий момент, а потім спокійно поговоріть з ним. Відмовляючи в покупці чергової дрібниці, пам'ятайте, що ваша відмова має бути твердим і беззаперечним.
4
Розмовляйте з дитиною про його поведінку, про те, як важливо слухатися старших, про те, що погано, а що добре. Станьте другом своїй дитині, а не бездушним тираном. Нехай він висловлюється на сімейних радах. Він повинен розуміти, що він важливий у своїй родині. Дитина починає слухатися тоді, коли його не залякують і не впливають на нього криком і лайкою, а тоді, коли з ним спілкуються, його запитують і просять.
5
Пам'ятайте, що ідеальних дітей немає, і, відповідно, ідеального слухняності з їхнього боку теж бути не може. Любіть і поважайте своїх дітей, намагайтеся дотримуватися вищевказані правила виховання і не забувайте самі подавати позитивний приклад поведінки.