Як повинен вести себе дитина.

Ідеальною моделі поведінки дитини не існує в природі. Проте необхідно вчити малюка з ранніх років, як слід вести себе в суспільстві. Тому що невиховані діти, які погано поводяться, доставляють не лише засмучення батькам, але і викликають негативні почуття в оточуючих.
Інструкція
1
Подавайте приклад дитині. Існує такий вислів: «Не виховуйте дітей. Все одно вони будуть схожі на вас. Виховуйте себе ». Якщо діти бачать перед собою правильну модель поведінки, а саме, якщо батьки виховані, ввічливі, тактовні один з одним вдома, не вживають лайливі слова, що не грублять, то дитині буде здаватися неприпустимим грубе, зухвале і хамську поведінку, принаймні до бунтарського підліткового періоду.
2
Учіть дитину правильній поведінці не тільки на вулиці, але і вдома. Якщо малюк звик удома робити все, що забажає, і знає, що за це ніхто його не покарає, він буде сильно здивований якимось заборонам в суспільстві. Не обмежуйте свободу дитину вдома, але пояснюйте йому, що на вулиці, на людях так робити негарно.
3
Часто маленькі діти не вміють поводитися в магазині - влаштовують істерику, хапають все підряд з прилавків. Щоб убезпечити себе від наслідків такої поведінки дитини, намагайтеся рідше ходити з ним в магазин, а якщо це неможливо, то пишіть заздалегідь для себе списки, щоб не витрачати багато часу на покупки. Просіть дитини, щоб він вам допоміг в магазині, адже, напевно, він вже знає, де можна взяти в магазині пакет молока або батон. Це займе і відверне його від примх.
4
Буває, що діти, рідко спілкуються з однолітками, не знають, як вести себе, потрапивши в дитячий колектив. Особливо актуальна ця ситуація для дітей, що йдуть вперше в дитячий сад. Дитина може почати вести себе неприродно - замкнутися в собі або, навпаки, стати некерованим. Це може погано позначитися на його здоров'ї. Щоб заздалегідь запобігти такій ситуації, підготуйте дитину до відвідування дитячого закладу заздалегідь - ходіть з ним гуляти на дитячі майданчики, заведіть подруг з дітьми та запрошуйте їх у гості, запишіться в дитячу студію раннього розвитку: там дитина буде не тільки займатися, але і спілкуватися зі однолітками. Якщо дитина буде регулярно перебувати в суспільстві, для нього не буде стресом відвідування дитячого саду, і його поведінка буде адекватним і спокійним.
5
Не забувайте хвалити дитину, якщо він добре себе веде або прагне до цього. Похвала дорослого - це великий стимул продовжувати і далі вести себе так, як прийнято в соціумі.