Все про горісі кешью.

Після відкриття Нового Світу іспанці і португальці познайомилися з цілим рядом невідомих їстівних рослин, що збагатили європейську кулінарію. Без багатьох з них тепер важко уявити наше життя. Серед цих невідомих раніше новинок був і делікатесний горіх кеш'ю, що володіє виключно високими смаковими якостями.

Дерево кешью: чудове рослина

Задовго до прибуття європейських конкістадорів і дослідників плоди кешью були знайомі індіанцям племені тікуна, обитавшим на території нинішньої Бразилії. Вони сповна оцінили чудесні властивості плодового дерева кешью. Справа в тому, що це одне з дуже небагатьох рослин, усі частини якого можуть знайти корисне прімененіе.Плоди кешью, що складаються як з серцевини-горіха, так і зі смачної соковитою оболонки («яблуко кешью») вживалися в їжу, з кори і листя готували лікарські засоби, деревина йшла на виготовлення човнів і предметів домашнього ужитку.
Дерево кешью - вічнозелене, розлога, що досягає у висоту 15 метрів. Зростає не тільки в Бразилії, але і в деяких інших країнах, наприклад Індії.
Індіанці тікуна називали це дерево acaju, що в перекладі звучить як «жовтий плід». Португальські завойовники, також сповна оцінили гідності рослини, переробили його назву на більш звичне їх слуху caju. Згодом, англійці також переробили назву в cashew - «кешью». Ось так воно і прижилося, ставши найбільш распространенним.Помімо кулінарного призначення, горіхи використовують і в медицині. Вони володіють тонізуючими, антибактеріальними і антисептичними властивостями.

Як обробляють і використовують горіхи кешью

Плід кеш'ю складається з двох частин - горіхової серцевини і соковитою оболонки, яка називається «яблуко кешью», хоча більше схожа на грушу. Оболонка плоду дуже смачна. З неї також роблять дуже хороший, освіжаючий кисло-солодкий сік. На жаль, «яблуко кешью» абсолютно не переносить транспортування. Тому тим росіянам, які хочуть купити і спробувати цей заокеанський делікатес, слід відправитися до Бразилії чи Індію.
Туристи, відпочиваючі на узбережжі індійського штату Гоа, можуть покуштувати міцний алкогольний напій, який виготовляється з ферментованого соку плодів кешью.
У горіхів кешью між шкаралупою і внутрішньою оболонкою знаходиться дуже їдка масляниста речовина. При обпаданні на шкіру або на слизову воно викликає сильні опіки. Туристам ні в якому разі не можна ані купити неочищені горіхи, ні намагатися очистити їх від шкаралупи самостійно! Купуйте тільки вагові очищені кешью, що пройшли термічну обробку для видалення їдкого масла. Очищені і оброблені горіхи кешью - прекрасна їжа. Їх найчастіше використовують в кулінарії. Вони добре і самі по собі, і як компоненти салатів, других страв, випічки.