Що таке орегано.

Орегано (інша назва - материнка звичайна) - пряна рослина, широко застосовується в кулінарії та фармацевтиці. Ця смакова приправа відома з глибокої давнини. Ще кухаря Стародавнього Єгипту і Риму додавали її до м'ясних, рибних і овочевих страв.

Зовнішній вигляд і поширення орегано

Орегано за своїми смаковими якостями нагадує іншу поширену пряність - майоран, тому ці два види часто взаімозаменяеми.Родіна цієї пряності - Середземноморський регіон. Доросла рослина досягає у висоту 80 см, його стебло чотиригранне, покритий м'якими пухнастими волосками. Листя довгасто-закругленої форми, зверху темно-зелені, з нижньої сторони набагато світліше. У довжину листя досягають від 1 до 4 см. Квітки орегано дрібні, зібрані в суцвіття-волоті, червоні або білі. Рослина цвіте в літній період, до кінця серпня. Зростає орегано, головним чином, на відкритих, добре освітлених місцях, наприклад полях, схилах пагорбах і лісових галявинах. Але часто зустрічається і серед чагарників.
Ця рослина була акліматизовано європейськими переселенцями в Новому Світі, і тепер орегано повсюдно зустрічається в багатьох регіонах Північної Америки, за винятком півночі Канади і США.
В деяких країнах, наприклад у Франції та США, орегано вирощують як культурна рослина.

Використання орегано в кулінарії

Листя і суцвіття рослини висушують і розмелюють на дрібні шматочки. У такому вигляді орегано додають до перших і других страв, а також до соусів в якості приправи. Завдяки своєму пікантному, злегка гіркуватий смак, а також приємному тонкому аромату, ця пряність здатна облагородити практично будь-яку страву, особливо в поєднанні з іншими приправами.
Недосвідчені кулінари часто плутають орегано з майораном, особливо через зовнішньої схожості. Однак орегано має більш сильний і різкий смак, ніж майоран.
З часів Стародавнього Риму до нас дійшли твори якогось Целіуса Апіціуса , що мав репутацію визнаного гурмана і знавця кулінарії. Апіціус склав перелік страв, особливо популярних у римської аристократії. У ньому був і білий соус, який подавали до смаженої і печеною свинині. За словами Апіціуса, до складу цього соусу входили такі прянощі, як орегано, кмин і чабрец.Современние італійці продовжують традиції своїх далеких предків. Орегано широко використовується в італійської кулінарії. Дуже люблять цю пряність і мексиканці. Та й російські кулінари охоче використовують орегано, особливо при приготуванні других страв, наприклад тушкованого м'яса. Деякі господині додають орегано при солінні огірків. У косметичній промисловості цю рослину використовують для ароматизації зубних паст, мила і навіть помад.