Використання фотошпалер в інтер'єрі.

При розробці дизайну квартири або будинку зверніть увагу на фотошпалери, широкий асортимент яких можна знайти в магазинах. Висока якість, різноманітність сюжетів, імітація різних фактур і матеріалів дозволить вам створити ексклюзивний інтер'єр у себе вдома.

Використання фотошпалер для стін у квартирі

Фотошпалери є дуже ефектним декоративним акцентом. При їх виборі враховуйте покриття інших стін в приміщенні. Зазвичай його намагаються зробити нейтральним, щоб не перевантажувати простір. Інші елементи в кімнаті повинні підтримувати заданий напрямок дизайну. Тобто і меблі, і текстиль, і аксесуари, і самі фотошпалери підбирайте в єдиному стилі.
Стіна під фотошпалери повинна бути попередньо добре вирівняна. Інакше всі опуклості або ямки будуть на малюнку сильно привертати увагу, а якщо фотошпалери складаються з окремих елементів, то і стикувати їх буде непросто.
При виборі розміру шпалер враховуйте кількість меблів у приміщенні. У просторому залі з мінімумом меблів підійдуть широкоформатні фотошпалери, які можуть зайняти всю стіну. Якщо меблів багато, використовуйте вузькі варіанти картинок.
Якщо приміщення сонячне, постарайтеся не клеїти фотошпалери навпроти вікна. Це може перешкодити сприйняттю зображення.
За допомогою фотошпалер можна візуально скоректувати простір в кімнаті, наприклад, вертикальний малюнок збільшить візуально висоту стелі, а горизонтальний - зменшить. Для додання обсягу кімнаті наклейте шпалери, що зображують вулицю або удаляющийся пейзаж.Прі підборі такого декору для інтер'єру різних приміщень замислюйтесь про доречність зображення. Динамічні шпалери, на яких є активні дії, наприклад швидкісні автомобілі, багатолюдні вулиці або мчать коні, навряд чи підійдуть для спальної кімнати, але будуть нормально виглядати у вітальні. У дитячій кімнаті на стіні будуть добре виглядати шпалери з казковими або мультиплікаційними персонажами. Уникайте тільки агресивних сюжетів і насичених кольорів, щоб не нашкодити малишу.Прі створенні загального інтер'єру кухні скористайтеся фотошпалерами, поклеїти ними стіну, біля якої стоїть обідній стіл і стільці. Для невеликої кухні стіна, оформлена зображенням вуличного кафе або видом з веранди, задасть не тільки стиль приміщення, але і візуально розширить простір.

Прикраса фотошпалерами предметів інтер'єру

Фотошпалери в інтер'єрі можна використовувати не за прямим призначенням. Помістіть підходяще з декору зображення в рамку і повісьте на стіну. Це може бути як одна велика або не дуже картина, так і розбитий на кілька частин малюнок, який вже скомпонуйте на стене.Еффектно виглядають кухонні фасади, прикрашені фотошпалерами. Наклейте зображення на частини меблів і закріпіть його паркетним або яхтним лаком.