Як вибрати сумку.

Для того щоб не загубитися у великій різноманітті пропозицій в магазині, і вибрати сумку правильно, слід звернути увагу на декілька важливих моментів.
  1. Розмір виробу. Варто пам'ятати, що, приміром, сумочка для нареченої або елегантна сумочка-конверт для вечірок і походів в ресторан, мають не великий розмір. Адже в цих випадках жіночий аксесуар виконує тільки декоративну функцію. У всіх інших випадках вам буде потрібно сумка, в якій можна легко вмістити стільниковий телефон, косметичку, ключницю і гаманець. Навіть сумочка для вечірніх прогулянок ні в якому разі не повинна бути дуже маленькою. Однак не варто відразу купувати занадто велику сумку, яка виглядає як річ-мішок. Вона насилу підійде до повсякденного гардероба. Крім того, в такому мішку дуже складно знайти необхідну річ.
  2. Колір. Багато жінок вважають за краще виключно кольорові сумки. Інші тільки з золотим або металевим блиском. Правда, більшість жінок як і раніше дотримуються нейтральних відтінків. Такі сумочки, як правило, підходячи до будь-якого гардеробу.
  3. Зручність аксесуара. Сучасна мода створила досить важкі та громіздкі моделі сумок. Велика кількість шкіри і величезні металеві застібки - не кожна модниця зможе тривалий час носити таку сумку, за умови, що вона буде ще й порожній! Тому перш ніж вибрати сумку, візьміть її в руки, пройдіться трохи, можливо вона вам зовсім не підходить. Незалежно від розміру сумки, вона повинна бути зручною для щоденного використання.
  4. Модні сезонні моделі - оксамит, солома, тканина з пляжними мотивами. Всі ці матеріали є ознаками сезонних моделей сумок. Тому варто запитати себе, чи потрібна вам сумка на один сезон?
  5. Класичні моделі. Сезонна мода швидко йде, а ось сумки здатні служити довгий час. Деякі тренди час від часу повертаються - безсмертна класика. Приміром, давно увійшли в моду сумки леопардового забарвлення і з лакованої шкіри. Тому слід вибирати ту модель, яка є втіленням модного тренду і при цьому не переповнена декоративними елементами і химерної формою.
  6. Також дуже важливо навчитися поєднувати красиву сумку з повсякденним гардеробом. Приміром, вишукана сумочка-конверт з лакованої шкіри стане відмінним доповненням класичного ділового костюма.