Які професії точно потрібні сьогодні.

Якщо ви шукайте роботу, але не можете її знайти - змініть спеціалізацію. Є професії, які завжди затребувані.
Інструкція
1
Будівельники, зварювальники, каменярі, слюсарі та інші робочі професії будуть затребувані завжди. Кваліфікованих фахівців у цих областях зараз знайти досить складно, а от попит на них завжди був високий.
2
Кухарі та кондитери також не залишаться без роботи. Зараз люди все менше харчуються вдома і все більше віддають перевагу відвідувати ресторани і кафе. Тому попит на цю професію не буде подати ще довгий час.
3
Фахівці з продажів теж цінуються на ринку праці. Пов'язано це з тим, що конкуренція в наш час дуже висока, а тому будь-яка компанія має потребу в співробітниках, які грамотно зуміють продати товар. Особливої освіти тут не потрібно, а тому працівники в такій області найчастіше студенти. Але студенти - народ непостійний, тому плинність кадрів тут завжди на високому рівні.
4
Системні адміністратори і фахівці тех. підтримки. У наш час будь-яка, навіть малорозвинена, компанія має в наявності комп'ютерну техніку. Будь техніці потрібне технічне обслуговування. А значить фахівці в цій області не залишаться без роботи.
5
Будь-яка компанія, фірма або будинок потребують охорони. Але як не дивно, професія охоронця і вахтера одна з найбільш дефіцитних, хоча попит на дану професію великий. Особливих навичок тут не потрібно, хіба що для пристрою охоронцем, потрібно пройти спеціальний курс навчання.