Фруктові прикраси до Нового року.

Коли за вікном зима мете заметіллю вулиці, а в будинках красиво розвішані іграшки, пахне ялинкою і мандаринами, настає Новий рік! Все менше часу залишається до його настання. Все частіше ми замислюємося про оригінальні прикрасах новорічного столу та інтер'єру. Тут ми пропонуємо прості у виконанні і вдалі ідеї з фруктів.
Вам знадобиться
  • Фрукти, свічки, елементи декору, а також трохи фантазії.
Інструкція
1
Фруктова ялина дуже проста у виконанні, але виготовляти її необхідно безпосередньо перед святом. Основний стовбур - морква, до якої кріпляться всі фрукти, за допомогою дерев'яних зубочисток. Чим щільніше будуть фрукти один до одного, тим стійкіше буде конструкція.
2
Такий апельсин-свічник легко створити своїми руками. При цьому він буде виконувати роль натурального ароматизатора, наповнюючи кімнату приємним ароматом при нагріванні свічкою.
3
Декор для плаваючою свічки також може бути натуральним. Апельсин, ягоди журавлини і світло свічки наповнять новорічну ніч яскравими враженнями та ароматом!
4
Апельсин легко перетворити на витвір мистецтва всього лише за допомогою ножа і спецій. Створення такої прикраси не вимагає багато часу, а доповнення композиції ялиновими гілками зіграє їй тільки в плюс!
5
Прозора ваза, цитрусові (лайми, апельсини), сушені ягоди, і ялинові гілки - ось основа для цієї композиції, яка відмінно виглядає і прикрасить будь-який інтер'єр.
6
Свічка, оточена фруктами - чим не ідея для втілення в новорічному інтер'єрі! Яблука і лайм (а можливо це будуть інші фрукти, за вашим бажанням), стануть гарною прикрасою!
7
Чудесний новорічний вінок можна зробити за допомогою дроту, нанизуючи на неї яблука і прив'язуючи шишки і гілки. Вінок можна також прикрасити красивим бантом або мішурою.
8
А такий симпатичний вінок можна зробити, заготовивши заздалегідь сушені кружечки лимона (або інших цитрусових), а також колосся пшениці (можна використовувати гілки з сухим листям дерев). Все це чіпляється також за допомогою дроту і чергується з ялиновими гілками і паличками кориці.
9
Це простий спосіб урізноманітнити інтер'єр. Покладіть близько ошатною ялинки блюдо з фруктами і прикрасьте його новорічними прикрасами! Так, легко і просто, можна створити святковий новорічний настрій!
10
Якщо ви знайдете кавун взимку (напевно, він буде з країн, де в грудні літо), порадуйте себе і близьких, створенням ось такого сніговика!
Корисна порада
Запросіть на новорічну ніч добрих друзів! Під галасливий бій курантів відкрийте шампанське, жартуєте і смійтеся! Запам'ятовується новорічна ніч вам забезпечена!