Як зробити свій смартфон Android безпечним і не втратити свої особисті дані.

Кіберзлочинці все більше орієнтуються на користувачів пристроїв з платформою Android. Будь смартфон або планшет може бути заражений вірусом і особисті дані власника будуть викрадені: списки контактів, паролі та логіни, збережені в браузерах та інших програмах, дані для входу в платіжні системи. Крім того, деякі встановлені програми можуть блокувати нормальну роботу пристрою, вимагаючи за його розблокування відправити СМС за коротким номеру.Вот золоті правила для тих, хто не хоче поповнити кишені злочинцям.
Вам знадобиться
  • Ваше пристрій з ОС Android.
Інструкція
1
В налаштуваннях безпеки вашого пристрою приберіть галочку для пункту «Установку додатків з невідомих джерел».
2
Не користуйтесь ніяким магазинами додатків крім Google Play (хоча і з додатками, встановленими звідси, потрібно бути акуратним. На жаль, відомі випадки потрапляння неякісних програм в Google Play).
3
Перед скачуванням програми, подивіться на її рейтинг. Уникайте додатків з низьким рейтингом. вони можуть виявитися неякісними. І обов'язково поставте свою оцінку після як мінімум тижневого використання нового додатка - в допомогу майбутнім його користувачам.
4
При установці нового додатка, читайте, що вимагає програма, які дозволи їй необхідні. Проаналізуйте необхідні додатком дозволу та його призначення. Наприклад, чи потрібен відеоплеєра доступ до ваших повідомлень?
5
Перекладіть всі турботи про перевірки вразливості встановлюваних додатків і їх справжності на спеціальну захисну програму для Android. Деякі антивіруси для Android містять функції щодо захисту і від вірусів, і від підроблених сайтів, а також включають інструменти типу "Анти-Злодій", що допомагають у пошуку втраченого або вкраденого пристрою.