Як знайти телефон на базі ОС Android, якщо він втрачений/вкрадений.

У разі якщо ваш телефон на Android втрачений або вкрадений, його можна знайти (заблокувати або видалити з нього всі дані) скориставшись сервісом від Google - Android Device Manager.
Вам знадобиться
  • Інтернет
  • 5 мнуть вільного часу
Інструкція
1
Заходимо з комп'ютера в Google play, натискаємо на "шестерінку" у правому верхньому куті
2
На даній сторінці бачимо коротку інформацію про телефон (планшеті), а саме: Дата реєстрації і дата коли останній раз определеяется місце розташування. Далі ми можемо змусити телефон дзвонити на максимальній гучності (зручно, якщо телефон загубився десь у квартирі).
3
Щоб налаштувати блокування та видалення даних, натискаємо на кнопку "Setup Lock & Erase" Система пропонує відправити настройки на телефон, що ми і робимо.
4
На телефоні з'являється ось така картинка, нам тільки потрібно підтвердити активацію віддаленого управління. Натискаємо кнопку "Активувати"
5
Ставимо галочки на всіх пунктах.
6
Заходимо знову в Android device manager і бачимо що тепер ми можемо забловіровать пристрій або видалити з нього всі дані. А також його місце розташування.
Корисна порада
Краще потурбуватися безпекою свох даних до того, як телефон вкрадуть або ви його втратите. За останніми опитуваннями користувачі не стільки шкодують про втрату апарату, скільки про самих даних. і вже тим більше не хочеться, щоб вони потрапили в чужі руки.