Як підвищити яскравість. програма для підвищення яскравості екрану.

Досить часто зображення на екрані монітора буває затемнено в силу різних причин. При цьому неможливо за допомогою однієї настройки скорегувати картинку і в відеофайлі, і на фотографії, і на звичайному робочому столі. Але у всіх перерахованих ситуаціях досить легко можна підвищити яскравість зображення окремо.
Інструкція
1
Щоб підвищити яскравість в статичному зображенні, наприклад, фотографії, відкрийте її програмою-переглядачем. Стандартні програми Windows для цього не підійдуть: в них немає функцій навіть по такому простому редагуванню зображень. Проте інших програм подібного роду в Інтернеті при бажанні ви знайдете не мало: ACDSee, FastStone Image, IrfanView - найпоширеніші і далеко не єдині в своєму класі. Залежно від обраної програми пункти та назви меню будуть відрізнятися, але в цілому порядок ваших дій, щоб підвищити яскравість , відповідатиме наступною схемою. На прикладі програми IrfanView: виберете в меню Image пункт Color corrections і у вікні пересуньте наскільки потрібно бігунок параметра Brightness. Після чого натисніть ОК і при бажанні перезберегти зображення.
2
Щоб підвищити яскравість при творі фільму, вивчіть доступні налаштування виводу зображення у вашому плеєрі. Пункти меню і настройки відео розрізняються у всіх плеєрах. У загальному випадку, вам потрібно знайти настройки відео-виводу, які можуть розташовуватися як в меню «Налаштування/Інструменти», так і в підпункті «Відео». На прикладі VLC-player, щоб підвищити яскравість , зайдіть в меню "Інструменти" і виберіть пункт Extended Settings ... У вікні перейдіть на вкладку «Відео ефекти», поставте галочку в полі «Налаштування зображення» і з повзунок яскравості встановіть нові параметри показу.
3
Якщо ж вас не влаштовує загальне зображення на екрані комп'ютера, а не якість окремих файлів, і настройки картинки на моніторі не допомагають, то ви зможете підвищити яскравість на налаштувань самої відеокарти. Для цього через Панель управління зайдіть в Параметри дисплея і натисніть кнопку «Додатково». Далі (на прикладі відеокарти Intel Graphics) перейдіть на вкладку налаштувань параметрів відеокарти від виробника. Потім виберіть «Графічні характеристики" - "Настройки кольору». Ви побачите вже знайомий по попереднім крокам повзунок параметра яскравості. Натисніть його і натисніть на «ОК».
Іноді трапляється, що фарби на дисплеї стають блідіше, відтінки кольорів менш помітні. Або вам не подобається яскравість монітора, текст сприймається погано. Тоді потрібно зробити настройки яскравості дисплея.
Вам знадобиться
  • - монітор.
Інструкція
1
Налаштування виробляються за допомогою спеціальних програм калібрування, які встановлюються на персональний комп'ютер з інсталяційного диска або викачуються з інтернету. Дані програми активізують зображення на екрані. Вони пов'язані зі спеціальним пристроєм, тимчасово закріпленим спереду на монітор. Цей прилад дозволяє визначити рівень яскравості. Потім автоматично змінює настройки. Спеціальних драйверів на персональний комп'ютер для цього не потрібно.
2
Налаштувати яскравість монітора можна вручну. Для цієї мети на його передній панелі передбачено ряд кнопок. Включаючи їх, ви можете налаштувати яскравість і контрастність дисплея. Кнопки позначені стандартними значками. Вони можуть бути розташовані на бічній панелі монітора. Також варто відзначити, що на нових моделях моніторів кнопки можуть бути сенсорними, тому уважно дивіться, щоб випадково пальцем не натиснути якусь кнопку.
3
Клацніть кнопку настройки контрастності. Відкриється вікно налаштування. Клацаючи на плюс або мінус, виберіть зручну для вас контрастність. Збережіть налаштування і відключіть це вікно. Ви можете кілька разів поспіль призвести дані настройки, щоб порівняти становище яскравості на екрані у всіх випадках. Як правило, кожен користувач підбирає для себе найбільш оптимальний варіант.
4
Тепер приступаєте до налаштування яскравості. Так само, як і в попередньому випадку, клацаєте по кнопці настройки яскравості дисплея. У вікні, знову ж таки, рухаючись до плюса або мінуса, встановлюєте необхідну для вас яскравість. Знову збережіть налаштування і закрийте вікно. Яскравість дисплея налаштована. Варто зауважити, що налаштування, зроблені за допомогою спеціальної програми калібрування, якісніше, ніж настройка вручну.