Станів оздоблювальні панелі під камінь.

Успішно застосовувані в усьому світі стінові панелі ось уже кілька років впевнено тримають пальму першості і на нашому ринку оздоблювальних матеріалів. Стінові панелі імітують різні натуральні поверхні, наприклад камінь, вони невибагливі і прості у використанні.
Стінові оздоблювальні панелі не тільки мають привабливий вигляд, але і є екологічно чистими і міцними завдяки скловолокну, що входить до їх складу. Панелі мають гарну термостойкостью і пожаробезопастность. А також вони значно дешевше природних будматеріалів і не викликають складнощів в монтажі.

Застосування стінових панелей в обробці

Стінова панель під камінь застосовується для різних видів облицювання. Найчастіше їх використовують для внутрішньої обробки приміщень та їх елементів, наприклад камінів. Панелі під камінь застосовують для декорування балконів, лоджій, а також цоколів і фасадів. Панелі не володіють великою вагою, що дозволяє уникнути додаткових навантажень на фундамент, вони стійкі до природних дій. Крім цього, виконують функції шумоізоляції та утеплення фасадів.
Сенова панелі відносяться до категорії матеріалів групи сендвіч-панелі. Вони легко монтуються без додаткового кріплення, а передбачений замок-кліпса надійно фіксує їх між собою.
Стіни, викладені натуральним каменем , виглядають дуже ефектно. Але це задоволення не дешеве. Технології, застосовувані у виготовленні стінових панелей під камінь, дозволили зробити такий декор загальнодоступним. Великий асортимент випущених панелей дає можливість підібрати хороші варіанти обробки для самих різних інтер'єрів.

Виготовлення стінових панелей

Стінові панелі сьогодні виготовляють на основі ПВХ, ДСП і ДВП. Досягати схожості з кам'яною плитою вдається не тільки за рахунок нанесення малюнка, але і завдяки текстурі панелі. Панелі відмінно імітують різні види дорогих природних каменів, а також цегляну кладку. Не рідко після завершення монтажу панельну облицювання важко відрізнити від природного каменю. Створюється враження цільної однорідної поверхності.Стеновие панелі під камінь випускають квадратної і прямокутної форми. З їх допомогою господар оселі може здійснювати свої дизайнерські ідеї. Панелі можна монтувати встик на площині, створюючи однорідну поверхню, а можна експериментувати зі швами, розташовуючи, наприклад, «ялинкою». Властивість пластика гнутися дозволяє оформляти з нього об'ємні поверхні: гроти, печери, скелі, які внесуть родзинку в оформлення вітальні, передпокою, ванної кімнати або кухні.
Основа стінових панелей, що імітують кам'яну кладку, найчастіше ПВХ, однак для зовнішніх робіт і облицювання фасадів використовуються панелі на основі тонкого металу.
Оздоблювальні стінові панелі під камінь додадуть будинку красивий і неповторний вигляд.