Розрахунок вартості теплих підлог.

Таке диво техніки, як система теплої підлоги, давно вже перестало сприйматися, як розкіш. Тепла підлога зайняв гідне місце серед всіх інших видів обігріву приміщення. З'являється все більше охочих придбати таку підлогу. Відповідно, і більше людей цікавляться його вартістю.

Складові вартості електричної теплої підлоги

Щоб дати чітку відповідь на питання, скільки коштуватиме установка теплої підлоги, необхідно перерахувати всі її складові. Це вартість всіх необхідних компонентів системи обігріву, вартість монтажних робіт і вартість експлуатації, тобто, скільки тепла підлога буде споживати електроенергії та газа.Напрямую ціна теплої підлоги залежить від таких основних компонентів, як гріючий елемент системи (плівка, кабель або мат) та система управління (апаратура і автоматика, що виконує теплорегулюючі функції) .Подогрев, а точніше його інтенсивність, регулюється за допомогою системи управління, яка може бути заснована на одному терморегулятор з двох можливих видів. Перший вид включає в себе терморегулятори з простим використанням та управлінням. Завдяки цьому, вартість їх буде трохи нижче. Другий вид включає в себе програмовані терморегулятори. Вони дозволяють задати певну температуру в різний час. Найчастіше добу розбивають на чотири періоди. В цьому випадку вартість теплої підлоги виросте, тому що такі терморегулятори коштують дорого. Однак, дана система управління дозволить вам значно заощадити споживання електроенергії. Відповідно, знизяться експлуатаційні расходи.На кінцеву вартість теплої підлоги також впливають різноманітні елементи кріплення силових і гріючих кабелів. Важливо пам'ятати і усвідомлювати, що, якщо ви зважилися на покупку теплої підлоги і зібрали для цього деяку суму грошових коштів, не економте на такі «дрібниці», як може здатися на перший погляд, як елементи кріплення. Адже саме від них залежить працездатність і якість всієї системи обігріву в целом.Непосредственно, сама покупка теплої підлоги є лише першим етапом. Другим же найважливішим етапом роботи є його монтаж. Кінцева вартість теплої підлоги напряму буде також залежати і від ціни на монтаж всієї системи. Ціна теплої підлоги буде пропорційно збільшуватися разом із ціною монтажу. А, в свою чергу, його вартість залежить від різних факторів. Серед них ступінь готовності об'єкта до роботи з монтажу, необхідність в теплоізоляції, вид використовуваних кріплень, вид матеріалу покриття. Цілком зрозуміло, що, чим дорожче будуть коштувати компоненти для монтажу, чим більше буде потрібно трудовитрат для установки такої підлоги. Відповідно, вище буде кінцева цена.Чтоби покласти електричний тепла підлога, знадобиться виконати повний ремонт підлоги у вашому будинку. Адже він має бути порожній усередині, щоб звільнити місце для нагрівальних систем.
Купівля теплих підлог не тільки зробить ваше житло комфортніше, але і дасть можливість економити на комунальних послугах.

Складові вартості водяної теплої підлоги

Крім електричних теплих підлог існують також і водяні. І другий користуються не меншим успіхом. Не залежно від того, чи буде оснащуватися квартира або приватний будинок такий опалювальною системою, обидва її варіанту, в принципі, можна використовувати і там, і там. Правда, є все ж деякі нюанси, свої плюси і мінуси.Водяной тепла підлога вважається опалювальною системою з досить низькою температурою самого теплоносія. Його можна безпосередньо підключити лише до низькотемпературних опалювальний котлам, які нагрівають теплоносій до 30-50 градусів С. У всіх інших випадках потрібне використання триходового змішувального клапана з термостатом управління температурою теплоносітеля.Расчет вартості водяної підлоги включає в себе елементи системи, що використовуються в роботі: колекторний шафа, труби, теплоізоляція, фітинги й кріплення для приєднання до опалювальної системи, запірна арматура і колектори. А також, природно, вартість монтажних робіт та експлуатації такої опалювальної сістеми.Інженер проектувальник самостійно зробить розрахунок такого теплої підлоги з використанням спеціальних програм, спираючись на зібрану про об'єкт інформацію. А саме: будівельні норми і правила, прийняті на території Російської Федераціі.Водяной тепла підлога повинен підключатися до автономного газового котла (до нього ж, до речі, можуть бути підключені і батареї). А це окремий пункт в розрахунку вартості. Адже для цього потрібно буде проводити газ і вішати котел, вартість якого досить висока.Для квартир, в яких автономний котел відсутня взагалі, такий вид обігріву зовсім не підходить. Справа в тому, що квартири, підключені до центрального опалення, занадто залежні від графіка включення опалення, встановленого комунальними службами, і безпосередньо від роботи коммунальщіков.Поетому, якщо ви плануєте установку теплої підлоги в квартирі, можливо, краще буде все ж вибрати електричний тепла підлога .
Взагалі, установка будь-якого теплої підлоги дуже складний і трудомісткий процес. І довіряти його потрібно тільки професіоналам.
Вартість теплої підлоги необхідно формувати індивідуально для кожного окремого об'єкта. Правильно і точно розрахувати вартість такого виду опалення зможуть лише професіонали. Тому краще звернутися до них і довіритися їх досвіду.