Як дістатися з аеропорту Барселони.

«Ель-Прат» - другий за пасажирообігом аеропорт в Іспанії і найбільший на території Каталонії. З нього можна дістатися до Барселони по автомагістралі, а також використовуючи залізничне і автобусне сполучення.
Інструкція
1
Використовуйте автобусне сполучення. З аеропорту «Ель-Прат» в місто ви зможете дістатися за допомогою наступних маршрутів. На Aerobus A1 ви доїдете від аеропорту «Ель-Прат» (термінал Т1) до зупинки Plaza Catalunya. Вартість проїзду становитиме 9,95 євро. На Aerobus A2 ви зможете дістатися від терміналу Т2 до тієї ж самої станції призначення. Вартість проїзду буде такою ж, як і в першому випадку.
2
В південну частину міста (зупинка Castelldefels) можна потрапити на автобусі Line L99. Вартість проїзду складе 2 євро. Повідомлення працює з 6:45 до 22:15. Автобус відправляється кожні 30 хвилин. В західну частину міста з аеропорту ви зможете відправитися на автобусі Line L77. Початок руху - 6:25, закінчення - 22:05. Автобус прямує до зупинки Sant Joan Despi кожні 20 хвилин. До зупинки Plaza Espanya можна дістатися на Line L46 з 5:30 до 00:45. Line PR1 направляється до зупинки El Prat de Llobregat. Час початку руху - 6:35, закінчення - 22:35. Вартість проїзду на всіх міських автобусах, крім експресів Aerobus, становить 2 євро.
3
Відправляйтеся з аеропорту залізницею. Від залізничної станції Airport курсує електропоїзд до станції El Clot Arago в місті. Також ви зможете вийти на станціях El Prat de Llobregat, Bellvitge, Barcelona Sants, Passeig de Gracia. Рух електропоїздів з аеропорту починається в 5:42 за місцевим часом і закінчується о 23:38. Потяги відправляються кожні 20-30 хвилин. Час в дорозі до кінцевої станції - 22 хвилини.
4
Їдьте з «Ель-Прат» на власному або орендованому автомобілі. Щоб дістатися з аеропорту в південну частину міста необхідно рухатися по трасі С-32. Якщо хочете вибратися на національну дорогу N-340, то потрібно з аеропорту слідувати до пункту El Vendrell по трасі C-31. У північну частину Барселони швидше за все доїхати з «Ель-Прат» можна по трасах Ronda de Dalt і Ronda Litoral.