Недорогі проекти будинків з газобетону і піноблоку.

Уже давно стало модним малоповерхове будівництво з газобетону і піноблоку - різновидів пористих бетонів. Цей матеріал є самим надійним, високотехнологічним, доступним і економним. Потрібно відзначити, що пінобетон і газобетон виробляють за різними технологіями, тому вони мають деякі відмінності. Але в порівнянні з іншими будівельними матеріалами пористі бетони мають переваги: ніздрюватим блокам легко надати будь-яку форму, вони довговічні, мають малу вагу, володіють хорошими теплоізоляційними властивостями.

Структура і склад матеріалів

І піноблоки, і газобетон є штучними будівельними матеріалами з пористою структурою. При цьому піноблоки, на відміну від газобетону, мають закриті пори. Це дозволяє матеріалу не тонути у воді, мати відмінні тепло- і звукоізоляційні властивості. Що стосується газобетону, то матеріал не слід застосовувати для будівництва фундаменту, а проект будівлі з цього матеріалу повинен обов'язково передбачати якісну зовнішню обробку. Справа в тому, що газобетон має дрібні тріщинки і тому має більш низькими звукоізоляційні властивості і не може підтримувати в приміщенні постійну вологість. На відміну від дерева штучному матеріалу не страшний будинковий грибок або цвіль. Це позитивна якість особливо відзначають власники заміських будинків, бань та інших будівель, часто зводяться з дерева.В процесі виробництва пористих бетонів використовуються натуральні матеріали: вода, цемент, вапно, пісок, піна, алюмінієва пудра, завдяки чому піноблоки, як і газобетон, є екологічно чистими будівельними матеріалами. Крім того, блоки легко обробляти, що дозволяє значно економити і не закуповувати зайвий матеріал. Зверніть увагу, що і піноблоки, і газобетон відрізняються однорідністю, тому їх можна різати і укладати будь-якій зручній стороною. Головний висновок у тому, що зводити будинки з піноблоків і газобетону не тільки легко і зручно, а й економічно.Еслі говорити про виготовлення матеріалів, то виробляти піноблок не складно, що дає йому конкурентну перевагу за ціною і робить більш затребуваним на ринку. При цьому через простого способу виробництва пінобетон є головним претендентом на підробку. Вироблений кустарним методом матеріал втрачає всі свої основні властивості і стає менш придатним для будівництва. А ось газобетон виробляють автоклавним методом, який є більш витратним, і тому матеріал коштує дорожче.
Будувати з блоків дуже економічно, і сама будівля не вимагає додаткового догляду.
Варто відзначити, що, не дивлячись на значний розмір, і пінобетон, і газоблоки завдяки пористій структурі досить легкі, тому будівельні роботи можна виконувати самостійно, без залучення додаткових помічників. Ще однією перевагою будівельних блоків є їх різноманітність і великий вибір для зовнішніх і внутрішніх будівельних работ.Что стосується видимих мінусів матеріалів, то тут потрібно відзначити наступне: всі свої недоліки будівельні блоки повною мірою переносять на всю конструкцію. Тому слід враховувати, по-перше, те, що матеріал є крихким. По-друге, пінобетон не пропускає повітря. Тому заміський будинок саме з пінобетону може не підійти мешканцям з легеневими захворюваннями. По-третє, при сильній пожежі піноблоки добре горять. І, по-четверте, до складу газобетону входить вапно, яка викликає корозію металу.

Будівництво з пористих бетонів

Будівля, зведена з газоблоків, відрізняється пожаробезопасностью, відмінною теплоізоляцією, довговічністю і економією. Фахівці зазначають, що газоблоки практично поєднали в собі всі кращі якості дерева і каменю - головних будівельних матеріалів, які, на жаль, є не такими доступними, як комірчасті бетони. Слід також зазначити, що матеріали відмінно зберігають в будівлі комфортну для проживання атмосферу. Пористі бетони прекрасно поєднуються з різними покрівельними матеріалами, а також з будь-якими утеплювачами. Побудувати будь котедж з блоків - справа не складне, адже блоковий матеріал легко можна стругати, свердлити і фрезерувати. При цьому будівництво може включати всілякі арки, фронтони та інші фігурні елементи. Недорогий будинок, зведений з піноблоків, може стати відмінним варіантом як літнього заміського котеджу, так і повноцінного будинку, де можна проживати круглий рік. Хороші теплоізоляційні властивості, які має пеноблок, роблять його відмінним матеріалом для будівництва лазні. Баня з піноблоків нічим не відрізняється від будови з дерева. При цьому робота не вимагає нічого особливого і може бути виконана навіть новачком. Все, що потрібно - це знайти потрібний проект лазні або завантажити безкоштовний проект з інтернету. При бажанні можна придбати зразок проекту, звернувшись в відповідну проектну службу. Коли готовий проект виявиться у вас на руках, все, що потрібно - це купити всі необхідні будівельні матеріали - піноблоки або газобетон та інші комплектуючі - і приступати до строительству.Строительные блоки слід вибирати якісні. Найкраще купувати піноблоки у виробника або, якщо немає такої можливості, через перевірений будівельний магазин. Властивості пористих бетонів дозволяють дуже зручно і просто розмістити всі комунікації. Головне тут - правильно скласти план розташування комунікацій і нічого не упустити.
Фахівці рекомендують армувати кожні кілька рядів блоків спеціальною сіткою, щоб кладка виходила більш міцною.
Завдяки сучасним штучним матеріалам стало можливо побудувати якісний будинок швидко і недорого. Будівництво з блоків є хорошим бюджетним варіантом, і тому матеріал часто застосовується для заміського будівництва, а також для будівництва лазень і саун. Блокам з пінобетону і газоблоків можна легко надати потрібну форму. Матеріал не вимагає великих витрат розчину кладки або клею, відрізняється хорошими звукоізоляційними властивостями, чудово утримує тепло і завдяки малій вазі не ускладнює стіни будівлі. Проект будинку з піноблоку можна побудувати в стислі терміни. Екологічно чисті будівельні матеріали газобетон і піноблоки є самими затребуваними матеріалами сучасного малоповерхового будівництва.