Кава для схуднення: правда і міфи.

Навколо питання про ефективність зеленого кава в зниженні ваги ведуться постійні суперечки. Але перш ніж робити поспішні висновки, варто ретельніше розглянути дану проблему.

Загальні відомості про каву

Зелений кави являє собою не що інше, як свіжі кавові зерна після процедури очищення та сушіння. Єдине, що відрізняє його від уживаного щодня звичайної кави - це відсутність подальшої термічної обробки зерен. Таким чином, він володіє особливими колірними якостями, представленими різними відтінками зеленого. Даний тип кави має легкий ненав'язливий аромат і злегка трав'яний смак.

Вживання зеленого кава в якості методу схуднення

Завдяки вмісту великої кількості кофеїну, зерна зеленої кави дійсно мають безпосередній вплив на організм людини, здійснюючи такі функції: - зниження згортання крові; - активізація процесів тканинного окислення; - збільшення психічної збудливості; - поліпшення концентрації уваги; - підняття настрою; - затримання настання утомленія.Осуществляя дію за допомогою симпатоадреналової системи, кава сприяє посиленню скоротливості серцевого м'яза і підвищенню швидкості вивільнення жирних кислот. У зв'язку з цим він використовується як енергетичний субстрат під час виконання аеробних навантажень. Відповідно, безліч дієтологів рекомендують вживати якісну каву і чай з метою істотно схуднути. Завдяки численним дослідженням з'ясувалося, що кофеїн стимулює розпад глікогену, який виділяє цукор в кров. Цукор, в свою чергу, наділяє організм почуттям ситості, бадьорістю, енергією і внутрішнім теплом.
Дуже помітним є безслідне зникнення голоду на кілька годин після вживання кави натщесерце.
Зелений кава володіє функцією стимулювання розпаду підшкірних жирових клітин але тільки з супутньою фізичним навантаженням. Він пропонує лише додаткову стимулюючу допомогу в розщепленні підшкірного жиру в період аеробних навантажень.
Найкращий ефект забезпечують заняття спортом з ранку натщесерце при мінімальному запасі глікогену.
Ще однією важливої особливістю зеленого кава є «хлорогенова кислота», що володіє антиоксидантною властивістю. Вона також бере активну участь в спалюванні жирів. Важливо відзначити, що ця кислота здатна функціонувати лише до термічної обробки. Таким чином, щоб домогтися бажаного ефекту, зелена кава потрібно вживати тільки в якості екстракту. Краще не сподіватися на чудотворне дію зеленої кави, бо він не робить істотний вплив без активних фізичних навантажень.