Як вселити собі не є.

Тим, хто бажає схуднути, іноді буває складно змусити себе не їсти зайвого. І все ж потрібно спробувати зробити це, мотивувавши себе на досягнення мети правильними методами.
Інструкція
1
Намагайтеся купувати менше продуктів, ніж зазвичай, наповнюючи холодильник тільки корисними і дозволеними вам продуктами. При сильному бажанні поласувати чимось смачним людина часто відкриває холодильник і якщо знаходить там улюблені ласощі, відразу ж приймає за нього, незважаючи на будь-які заборони. Дане бажання поступово зникне, якщо ви перестанете купувати зайве. Крім того, купуйте продукти на ситий шлунок. Якщо ви прийдете в магазин з почуттям голоду, ви обов'язково купите багато зайвого і шкідливого.
2
Поставте перед собою чітку мету. Запишіть на папері, скільки кілограмів хочете скинути, і вкажіть точний термін, за який ви повинні впоратися. Це додасть вам стимулу їсти менше, щоб досягти бажаного. Якщо ж ви хочете схуднути, але не обмежуєте себе жорсткими рамками по часу, це може так і залишитися простим бажанням.
3
Прочитайте інформацію про шкоду тих чи інших продуктів. Як правило, ті з них, що призводять до зайвої ваги, надають і інший шкоду здоров'ю. Знаючи це, ви будете значно менше хотіти їх.
4
Оберіть для себе приклад для наслідування. Це може бути хтось із знаменитостей, що володіють фігурою вашої мрії, або ж подивіться на близьких подруг, які вже домоглися помітної цілі і схудли. Примусьте себе не їсти, щоб ні в чому їм не поступатися.
5
Переключайтесь на інші заняття, як тільки у вас виникає бажання з'їсти зайве. Наприклад, зробіть 10 присідань або віджимань, почніть співати вашу улюблену пісню, прийміть за справи по дому, навчання або роботу.
6
Харчуйтеся частіше, але маленькими порціями - 4-5 разів на день. Якщо між прийомами їжі будуть великі перерви, ви будете відчувати більш сильне почуття голоду.
7
Влаштовуйте для себе розвантажувальний день раз на тиждень, коли ви зможете з'їсти більше, ніж зазвичай. Так ви зможете спокійно підтримувати дієти, не терзая себе думкою про те, що ніколи більше не спробуєте ваші улюблені страви.