Сталеві радіатори опалення.

Сталеві радіатори - зручний і недорогий тип обігрівачів, все частіше вони замінюють в квартирах звичні чавунні батареї. Сталеві радіатори мають високу тепловіддачу і безліч типорозмірів, що дозволяє вписати їх в дизайн будь-якої квартири.

Конструкція сталевих радіаторів

Сталевий радіатор являє собою панель з двох зварених між собою в декількох місцях сталевих листів. Ділянки точкового зварювання поділяють простір радіатора і утворюють канали, по яких рухається теплоносій, зазвичай гаряча вода. Сталевий радіатор може складатися з декількох панелей. Листи, з яких зроблена панель, зазвичай не рівні, а рельєфні, западини вказують на місця, де панелі зварені між собою. Деякі виробники пропонують сталеві радіатори з плоскими панелями, які можуть краще підійти для дизайну вашої комнати.Каждий сталевий панельний радіатор можна позначити двома цифрами по загальноприйнятій міжнародній класифікації: перша цифра означає кількість панелей, друга - кількість рядів оребрения, які можуть приварюватися до панелей для поліпшення теплоотдачі.Стальние панельні радіатори мають цікаву особливість конструкції: в їх внутрішньому просторі легко розміщувати трубки, які можуть подати теплоносій в будь-яку точку радіатора. Ця особливість дозволяє гнучко підключати радіатор до центрального опалення. Якщо більшість радіаторів інших типів підключаються тільки збоку і тільки до першої секції, сталевий панельний радіатор може бути підключений з будь секції і з будь-якого боку. У деяких випадках це властивість сталевих радіаторів стає незаменімим.Отзиви споживачів про сталевих радіаторах в більшості своїй позитивні, що не дивно, адже вони мають ряд переваг перед іншими радіаторами, особливо якщо ви купуєте якісний радіатор з хорошими характеристиками, наприклад, вироблений в Туреччині - головному постачальнику сталевих радіаторів на світовий ринок.

Переваги сталевих радіаторів

Панельні радіатори хороші тим, що легко зробити радіатор певного розміру і певної форми, і незважаючи на те, що в більшості квартир стоять звичайні горизонтальні типові сталеві радіатори, ви без проблем знайдете вузький вертикальний радіатор, який впишеться саме у ваш інтер'єр.
Незважаючи на те, що сталевий радіатор можна розмістити в будь-якій частині квартири, треба пам'ятати, що він буде обігрівати тим краще, чим ближче до підлоги буде знаходитися.
Сталеві радіатори рекомендують для приватних будинків, так як вони часто мають власну опалювальну систему з підвищеним тиском, який радіатори із сталі витримають без проблем, на відміну від чавунних або алюмінієвих радіаторов.Преімуществом радіаторів є також їх яскравий зовнішній вигляд, їх без зусиль можна забарвити в будь-який колір, надати їм будь-яку форму, саме ці радіатори найкраще підходять для створення неповторного дизайну.
Існують радіатори з терморегулятором. З їх допомогою ви зможете самостійно впливати на температуру в квартирі.
Опис сталевого радіатора буде неповним, якщо не згадати про його гігієнічних властивостях: якщо для вас важливо, щоб потоки пилу в квартирі зменшилися, вам достатньо взяти сталевий радіатор без оребрення, і він буде виробляти тепловіддачу практично без конвекції, а значить, без створення повітряних потоків, які переміщують пил.

Недоліки сталевих радіаторів

Головний недолік сталевих радіаторів - можливість корозії матеріалу. Тому намагаються не розташовувати такі радіатори у ванних кімнатах. Теплоносій повинен повністю заповнювати радіатор навіть у літній час (в холодному вигляді), так як при попаданні в сталевий радіатор повітря ризик початку корозійних процесів сильно зростає.