Як витягти контакти з телефону.

Нерідко виникає необхідність витягти контакти з телефону і перенести їх на комп'ютер або інший мобільний пристрій. Даний процес називається синхронізацією і виконується в кілька етапів.
Інструкція
1
Встановіть на персональний комп'ютер спеціальну програму для обміну даними, відповідну під вашу модель телефону. Як правило, диск з таким дистрибутивом поставляється в комплекті з пристроєм. Також можна завантажити установник з офіційного сайту виробника. Клацніть по файлу встановлення програми та дотримуйтесь вказівок по ходу інсталяції.
2
Підготуйте спеціальний USB-кабель, щоб підключити пристрій. Зазвичай він також є в комплектації. Можна скористатися Bluetooth-адаптером, якщо телефон і комп'ютер підтримують такий вид обміну інформацією. Проведіть сполучення обох пристроїв.
3
Запустіть встановлене програмне забезпечення і виберіть у ньому пункт меню «Синхронізація». Через деякий час на екрані з'явиться список із запропонованими даними для синхронізації. Виберіть серед них контакти вашої телефонної книги і продовжите операцію. Почекайте трохи, контакти будуть витягнуті і збережені на комп'ютері. Ви зможете редагувати їх або розпоряджатися ними іншим способом.
4
Можна виконувати і зворотний порядок синхронізації - переносити файли з комп'ютера на телефон. Іноді це корисна процедура, яка допомагає звільнити пам'ять на тому чи іншому пристрої. Ви можете вказати її автоматичне проведення при кожному підключенні телефону.
5
Вийміть контакти з сім-карти, якщо ви встановили її в новий мобільний телефон. Для цього відкрийте телефонну книгу і виберіть у меню пункт «Перенести контакти з SIM». Якщо ви зберігали дані на карті пам'яті, вставте її в пристрій і виконайте операцію «Перенести контакти з Micro-SD».
Корисна порада
Щоб не втратити контакти, періодично дозволяйте синхронізацію вашої телефонної книги з комп'ютером або зберігайте дані на сім-карті, вибравши відповідний пункт у меню налаштувань.