Як вибрати подушку для дитини.

Для дбайливих батьків вибір подушки для дитини стає досить серйозним завданням. Адже модель повинна поєднувати в собі відразу кілька важливих факторів: екологічність, розмір, форма, якість наповнювача і зовнішній вигляд.
Інструкція
1
При виборі подушки для новонароджених дітей слід враховувати кут її нахилу, який повинен становити не більше тридцяти градусів. Така подушка дозволяє дитині легко дихати під час сну, зменшуючи ризики захлебиванія. Зазвичай такі моделі набиті синтетичним наповнювачем (спіненим поліуретаном). Немовлятам можна підібрати страхуючу подушку, наповнювач якої добре пропускає повітря. Навіть якщо дитина уві сні уткнется носом в подушку, наповнювач не дасть йому задихнутися.
2
Коли дитина підросте, йому знадобиться подушка, яка зможе забезпечити правильне положення тіла під час сну і відпочинку. Модель з екологічним наповнювачем з пуху має достатній обсяг і невелику вагу. Для набивки використовують пух водоплавних птахів, він легкий і теплий. Істотний мінус такого виробу - можливість розвитку алергічної реакції на матеріал.
3
Дитяча подушка може бути набита шерстю, вона відмінно зберігає прохолоду влітку і тепло взимку. Така подушка має хороший обсяг і легка за вагою. Шерсть може створювати електростатики, яка позитивно впливає на людський організм. Єдиний мінус шерстяного наповнювача - він швидко збивається в грудки, що робить подушку непридатною для сну малюка.
4
Подушка з натурального матеріалу повинна мати середню жорсткість. Тому останнім часом все більшу популярність завойовують подушки, набиті гречане лушпиння. Дана набивка має цілу низку переваг: матеріал забезпечує легкий масаж шийного відділу хребта і голови, покращує кровообіг. Подушка з гречаного лушпиння - це ідеальне ортопедичне пристосування для дитини.
5
Дітям, схильним до пітливості, рекомендується вибирати подушку з Ліоцель. Такий матеріал чудово пропускає повітря, тому голова малюка під час сну НЕ БУДЕ потіти. Ліоцель до того ж не викликає алергічних реакцій і добре відпирається. Можна вибрати для дитини подушку з латексним наповнювачем, який підтримує голову в правильному положенні під час сну. Такий виріб прослужить дуже довго.
6
При виборі подушки зверніть увагу на конструктивні особливості: - розміри бажані 40х60 або 30х50 сантиметрів; - Шви повинні бути міцними, еластичними (наповнювач не повинен виглядати назовні через шви); - Наявність замка-блискавки на бічній стороні (він дозволить вам оглянути наповнювач і при необхідності прибрати зайвий).