Як змінити головне фото в "Одноклассниках". Як в однокласниках змінити фото.

Профіль людини в соціальних мережах використовується не тільки для спілкування, фотографії в ньому проглядаються як близькими, друзями, так і роботодавцями та колегами. Саме тому важливо, яке вміст бачать люди на вашій сторінці.
Вам знадобиться
  • - зареєстрований аккаунт у соціальній мережі «Однокласники»;
  • - нове фото.
Інструкція
1
Відкрийте кращий для вас браузер, перейдіть на сторінку соціальної мережі «Однокласники». Якщо ви не залягання, введіть у відповідні віконця адресу вашої електронної пошти та пароль. Відкриється ваша сторінка. Наведіть курсор миші на встановлену головну фотографію. Знизу у спливаючому вікні з'явиться рядок «Змінити фото». Натисніть на неї мишею один раз.
2
Поверх відкритої сторінки відкриється окреме вікно, в якому вам буде запропоновано вибрати фотографію з вже наявних у вашому профілі або додати фото. Припустимо, підходящою фотографії ви не вибрали і хочете встановити як заголовного фото абсолютно новий знімок. Одноразово клікніть на іконці з написом «Додати фото». У вікні виберіть місце зберігання необхідної вам фотографії. Виділіть фотографію, клікнувши на ній мишкою і натисніть кнопку «Відкрити».
3
Почекайте трохи, поки завантажиться фотографія. Залежно від швидкості вашого інтернету і розміру фотографії, процес може зайняти від декількох секунд до декількох хвилин. Після цього фото у вашому профайлі заміниться на завантажений знімок.
4
Постарайтеся до завантаження відредагувати формат фотографії таким чином, щоб у центрі кадру виявилося саме особа (зрозуміло, якщо не передбачено іншого). Зображення бажано вибирати чітке - в іншому випадку при зменшенні його до аватарки буде важко побачити, хто зображений на фотографії.
5
Якщо ж ви хочете вибрати фотографію з попередньо завантажених, то у вікні вибору ви можете перегорнути всі фото, які є у ваших альбомах. Для цього наведіть курсор миші на потрібну фотографію і клацніть мишкою по ній один раз. Вона відкриється для перегляду. Якщо ви хочете кадрувати зображення, натисніть «Редагувати» - фотографія відкриється в окремому вікні, де ви зможете виділити фрагмент, який і буде відображений на вашій сторінці.