Як дістатися до Львова.

Львів - одне з найбільш древніх, самобутніх і оригінальних міст України. Місто-музей, основним багатством якого є різноманіття етнічних і релігійних культур приваблює туристів з усього світу.
Інструкція
1
Львів подарував світу багато видатних людей. Місто багате пам'ятками архітектури та храмами. Кожен, який відвідав вперше Львів, прагне помилуватися пейзажами стародавнього міста, піднявшись на Замкову гору або піднявшись на Ратушу, де встановлені найдавніші годинник в Україні.
2
На самолете.Компанія UTAir надає можливість дістатися за 2 години з аеропорту Внуково до Львова, заплативши 6317 руб. Авіакомпанія Сибір доставить пасажирів з Домодєдово до Львова через Київ, витративши 6708 руб. і близько 5 годин часу.
3
На поезде.Более економний варіант. Середній час в дорозі в поїзді з Москви до Львова близько 20 годин, є прямі і проходять потяги. Вартість квитка в плацкартному вагоні в середньому 2500 руб., Купе - 4100 руб.
4
Можна розглянути варіант поїздки через Київ. З Москви до Києва багато поїздів доставляють пасажирів, в інтернеті можна підібрати найбільш відповідний за часом варіант. Середня тривалість поїздки близько 10-11 годин, ціна квитків в плацкарті мінімум 1700 руб., В купе максимум 3600 руб. в залежності від поїзда. З Києва до Львова поїзд йтиме близько 10 годин, плацкарт від 950 руб., Купе - в середньому 1500 руб. При бажанні можна ознайомитися з визначними пам'ятками української столиці.
5
На автобусе.Із Києва до Львова є можливість дістатися на автобусі або маршрутному таксі. Вартість і тривалість поїздки приблизно однакові з потягом. Має сенс при відсутності залізничних квитків.
6
На автомобіле.Автолюбітелі можуть подолати відстань від Москви до Львова в 1320 км в середньому за 22 години. Оптимальний варіант - через територію Білорусі. Подорож займе більше часу, адже потрібні зупинки для відпочинку, а також для огляду визначних пам'яток населених пунктів на шляху прямування, найбільші з них - Смоленськ і Мінськ.
Зверніть увагу
Для громадян Росії та Білорусі встановлено безвізовий режим в'їзду на територію України по загальногромадянських або закордонними паспортами.
Корисна порада
Гуляючи по затишним львівським вуличках, мандрівники мають можливість почути львівських сурмачів, побачити пам'ятник сажотрусу і відшукати знаменитих львівських левів. У будь-який час року туристи зможуть побувати хоча б на одному з численних львівських фестивалів, насолодитися смаком місцевого шоколаду, знаменитого кави в одній із затишних кав'ярень, випити келих живого пива.