Як дістатися до Херсона.

Досить популярним у жителів Росії місцем відпочинку є українське місто Херсон і його околиці. Це місто є одним з найбільших українських річкових портів. І хоча околиці Херсона відрізняються красою, є, що подивитися і в самому місті. Пам'яток в Херсоні дійсно багато: Чорноморський госпіталь, історичний центр XIX століття, Адміралтейський арсенал, Спаський собор, Аджигольський сітчастий сталевий маяк, херсонська телевежа, а також найбільший у світі штучний ліс.
Вам знадобиться
  • - літак,
  • - поїзд далекого прямування,
  • - автомобіль,
  • - автобус.
Інструкція
1
Дістатися до Херсона можна на літаку. Приблизно відбувається два рейси на день. Цим займається авіакомпанія «S7», літаки якої відправляються з аеропорту «Внуково». Час в дорозі займе 1:00 55 хвилин. Втім, іноді можливо збільшення часу в польоті до 2 годин 10 хвилин. А з липня 2013 регулярні рейси між Москвою і Херсоном з аеропорту «Внуково» виконує авіакомпанія «Мотор Січ». Час у польоті займе 1:00 55 хвилин.
2
Можна доїхати до Херсона на поїзді далекого прямування. Є прямий потяг Москва - Херсон. Який в середньому раз на день йде з Київського вокзалу столиці. У цьому випадку дорога займе 1 день і 2 години.
3
Є можливість дістатися до Херсона і на звичайному туристичному автобусі, який призначений для далеких поїздок. Зазвичай автобуси до Херсона відходять від Київського залізничного вокзалу російської столиці. Але треба відразу приготуватися, що швидко доїхати не вийде. Якщо автобус їхатиме без зупинок на відпочинок водія і пасажирів, то шлях до Херсона займе трохи більше 20 годин.
4
Якщо говорити про поїздку на своєму автомобілі, то тут маршрут досить простий і зрозумілий. Треба вибрати калужское напрямок і доїхати спочатку до Калуги, а потім узяти курс на Брянськ. Після Брянська по трасі доїхати до російсько-українського кордону, а далі рухатися по основній дорозі, яка проходить повз невеликих українських міст. Звичайно, можна заїхати в Чернігів, Київ чи Полтаву, але це означає, що кожен раз треба відхилятися від наміченої мети кілометрів на 50-60. Тому краще відразу тримати курс на Миколаїв, а звідти і до Херсона рукою подати - не більше 40 кілометрів. Час в дорозі на автомобілі займе десь 16-18 годин. А от якщо на дорогах зустрінуться пробки або буде якась непередбачена затримка на кордоні, то час у дорозі може розтягнутися і до 20 годин.